Warsztaty z krytycznego myślenia

15.01.2017, 12:00-15:00

Według opinii Światowego Forum Ekonomicznego, w 2020 roku krytyczne myślenie stanie się drugą najważniejszą umiejętnością wymaganą w środowisku biznesowym. Istnieje wiele zawodów, które w 2005 roku nie cieszyły się popularnością, natomiast 2015 roku stały się jednymi z najbardziej popularnych. Były to profesje takie jak specjalista ds. ochrony danych albo projektant systemów sztucznej inteligencji. Wszystkie one wymagają krytycznego myślenia.

Czym zatem jest krytyczne myślenie? Według Lindy Elder, ekspertki w tej dziedzinie oraz twórczyni strony criticalthinking.org, krytyczne myślenie to myślenie logiczne, uporządkowane oraz samodoskonalące, zmierzające do rozwiązywania skomplikowanych problemów w sposób racjonalny, skuteczny, a także zapewniający poszanowanie dla innych osób. Zaletami krytycznego myślenia są:

  • bardziej efektywna komunikacja,
  • łatwiejsze wpasowywanie się w nowe środowisko pracy,
  • szybsze opanowywanie umiejętności związanych z daną profesją.

Zatem krytyczne myślenie jest niezbędną umiejętnością gwarantującą osiągnięcie sukcesu na coraz bardziej złożonym rynku pracy XXI wieku.

Podczas naszych warsztatów nauczysz się podstaw krytycznego myślenia, w tym:

  • sposobu działania myślenia,
  • umiejętności kontrolowania własnego myślenia,
  • nadawania jasności i spójności swojemu myśleniu,
  • wykorzystania krytycznego myślenia do łatwego rozwiązywania problemów.

Zatem jeżeli chcesz zdobyć nową pracę, lepiej radzić sobie w obecnej albo po prostu skuteczniej rozmawiać z innymi, unikając nieporozumień, zapisz się na nasze warsztaty i odkryj inny wymiar myślenia. Zapewni to świeże spojrzenie na świat oraz odkryje przed Tobą zupełnie nowe możliwości.

Prowadzący: Dominik Letner

W 2012 roku ukończył studia na kierunku filologia angielska z dwoma specjalnościami: nauczanie języka angielskiego oraz przekład na Uniwersytecie Opolskim i Wrocławskim. Od 2013 roku pracował jako nauczyciel albo tłumacz na rzecz firm KGHM Polska Miedź S.A., Electrolux, Wrocław Airport, LG Electronics, Auchan Polska, PCC Rokita S.A., Parker Hannifin i wielu innych. Jednocześnie zgłębiał temat rozwoju osobistego we własnym zakresie. W 2013 roku założył firmę WORDLORD. W 2014 roku ukończył pierwszy tom z pięciotomowej serii gatunku fantasy oraz wykształcił się w zakresie automotywacji oraz zarządzania czasem. Od 2015 roku zaczął wplatać elementy wiedzy o rozwoju osobistym w swoje zajęcia języka angielskiego. W 2016 roku sprzymierzył się z firmą Serendipity Kostiantyn Krasnolutskyi, z której właścicielem stworzyli unikatowe warsztaty rozwoju osobistego. Jego pierwsze warsztaty z zarządzania czasem, jak również warsztaty jego partnera biznesowego z krytycznego myślenia okazały się sukcesem, dzięki czemu zyskał wierne grono odbiorców oraz informację zwrotną pozwalającą zarówno ulepszyć dotychczasowe warsztaty jak i utworzyć nowe. Obecnie zajmuje się on wraz ze swoim partnerem biznesowym prowadzeniem specjalnych kursów językowych, warsztatów rozwojowych w języku polskim, angielskim i innych, organizacją wycieczek turystycznych oraz wsparciem rekrutacji studentów z Europy wschodniej na polskie uczelnie.

Cena:

50 zł

Ilość miejsc:

40

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE