WARSZTATY MAKRAMY

04.03.2021, 17:30 – 20:00

MAKRAMA to starożytna technika wyplatania sznurków bez użycia narzędzi. Za pomocą kilku węzłów i wyobraźni, można wyczarować piękną ozdobę na ścianę, wiszący kwietnik, a nawet elementy garderoby. Tej niezwykłej techniki nauczysz się pod okiem Agnieszki Mielcarek, właścicielki pracowni AUA  macrame, która od 5 lat prowadzi warsztaty w całej Polsce i zaraziła sznurkami ponad 1800 osób.

…CO MOŻESZ WYKONAĆ NA WARSZTATACH?

W czasie 2,5 godz. można wypleść:

  • makramę ścienną o wymiarach ok. 35 x 60 cm

lub

  • kwietnik na kiju / kwietnik na kółku

Sznurki (różne kolory), patyki i korale będą do dyspozycji uczestników. Inspirując się naturą, za pomocą techniki makramy, Agnieszka Mielcarek- Aua Macrame, tworzy ścienne dekoracje, abażury, firany oraz kwietniki. Miłością do tej starożytnej techniki dzieli się, prowadząc warsztaty w Polsce.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

 


Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Program realizowany jest w ramach projektu „Nasz Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizator: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Agnieszka Mielcarek

Animatorka kultury i właścicielka małej manufaktury Aua Macrame. Wyplata makramy i uczy innych tej niezwykłej, relaksującej sztuki. Wegetarianka, założycielka małej domowej dżungli, waleczna i odważna, ciekawa świata. Założycielka małej manufaktury.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE