WARSZTATY OBRÓBKI DŹWIĘKU CZYLI ZABAWA MUZYKĄ!

15.09.2018, 16:00 - 18:00

6W ramach Muzycznej Nocy Nadodrza, Dźwięki warsztatów warsztaty dźwięków! Zapraszamy na Warsztaty obróbki dźwięku! Poczuj jak łatwo i przyjemnie można bawić się muzyką i tworzyć melodie!

Jeżeli od zawsze marzyłeś o tym by bawić się muzyką, tworzyć piękne dźwięki, jednak nie miałeś odpowiednich narzędzi by spełnić swoje marzenia - zapisz się na warsztaty obróbki dźwięku, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele!

Czy wiedziałeś, że otaczająca nas rzeczywistość może tworzyć niesamowite melodie? Proste czynności, które wykonujemy dają nam piękne muzyczne możliwości! Podczas warsztatów obróbki dźwięku uczestnicy będą nagrywać odgłosy towarzyszące pracom podczas warsztatów. Stukanie? Pukanie? A może dźwięki brazylijskich bębnów?

Skomponujemy utwór składający się z melodii powstałych podczas całego wydarzenia. Każdy z uczestników pozna przydatne triki dotyczące nagrywania i obróbki dźwięku oraz pomocne metody pracy na programach, których używają profesjonaliści! Powstały utwór będzie się składał z elementów wybranych przez uczestników.  Baw się muzyką i puść wodze fantazji!

Tego dnia będziesz mógł doświadczyć jak pracuje prawdziwy kompozytor!Zainteresowani proszeni są o wpłacenie zaliczki w wysokości 30 złotych. Po wydarzeniu nastąpi zwrot wpłaconej gotówki.

mixer-821537_1920

Zapraszamy do zabawy!

Prowadzący: Piotr Masny

Ukończył studia na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej na specjalności akustyka. Pracuje jako wykładowca na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Realizator dźwięku, muzyk, kompozytor, działa również obszarze sztuki konceptualnej i geometrycznej, grafiki i fotografii.Zawodowo działa również w zakresie outsourcingu IT, projektuje strony www i publikacje multimedialne.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

6

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE