WARSZTATY Z PROJEKTOWANIA WNĘTRZ- MOODBOARD

27.09.2019, 17.00 - 21.00

Wszyscy chcemy mieszkać pięknie! Zapraszamy do udziału w twórczych warsztatach z projektowania wnętrz!

Aby mieszkać pięknie wcale nie potrzebujemy  wielkich pieniędzy. Wszystko zależy od Nas! Liczą się dobre chęci, wyobraźnia i garść niebanalnych inspiracji !

Warsztaty skierowane są do osób stawiających pierwsze kroki w projektowaniu wnętrz oraz dla każdego, kto chce samodzielnie zaaranżować swoje mieszkanie, ale brakuje mu odwagi i pomysłów.
Na warsztatach poznamy techniki i podstawowe zasady, które wykorzystują projektanci wnętrz przy swoich projektach.
Dowiemy się jak umiejętnie rozplanować układ mebli i dekoracji oraz jak pośród wielu inspiracji i pomysłów wybrać ten najlepszy dla swojego mieszkania.

Poznamy sposoby zmian we wnętrzach dostosowane do każdego budżetu.

Wykonamy samodzielnie tablicę nastrojów – MOODBOARD – narzędzie wspierające konsekwentne realizowanie projektu, które codziennie będzie Cię inspirować, dodawać energii i rozbudzi w Tobie pasję do działania!

Będzie inspirująco! Bawmy się aranżacją i otaczajmy pięknem!

 

Prowadzący: Anna Uspieńska

Z wykształcenia fotograf, z pasji i doświadczenia projektantka wnętrz. Niepoprawna estetka, poszukująca piękna na każdym kroku. Zajmowała się stylizacją zdjęć dla takich marek jak Dr Irena Eris Hotel & Spa, Polskiej Fabryki Porcelany Ćmielów, czy magazynu „Dom i Wnętrze”. Przez kilkanaście lat związana z firmą wnętrzarską Almi Decor, od kilku lat realizuje projekty dla klientów indywidualnych. To, co ceni najbardziej, to kontakt z drugim człowiekiem i tworzenie wnętrz z duszą. Prowadzi porady wnętrzarskie, fotografuje. Uwielbia nowe wyzwania, szybkie metamorfozy i wnętrza „nierokujące” bo jak mówi: „Każdą przestrzeń da się oswoić. Trzeba tylko włożyć w nią serce.

Cena:

110 zł 99 zł

Ilość miejsc:

16

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE