WARSZTATY RENOWACJI MEBLI

11.05.2019, 12.00-16.00

Z okazji 6. urodzin Krzywego Komina zapraszamy na niezwykłe warsztaty stolarskie w ramach wydarzenia Krzywe Uro - Party&Arty. Dołączcie do wspólnego świętowania i bawcie się razem z nami tworząc wspaniałe dzieła sztuki użytkowej!

Pod okiem specjalisty z dziedziny renowacji poznacie metody naprawiania, wykańczania, uszlachetniania i odświeżania mebli. Program warsztatów jest dostosowany do uczestników nie posiadających doświadczenia w renowacji mebli. Zawiera zarówno część teoretyczną (wprowadzającą), jak również praktyczną. Przedstawimy metody renowacyjne nawiązujące do tradycyjnych technik przy użyciu dawnych i współczesnych materiałów.

Uczestnicy mają zapewnione meble do prac renowacyjnych, które po warsztatach upiększą wnętrze naszego Centrum:)


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji). O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność wpłat.

Zobacz pełny harmonogram Krzywe Uro - Party&Arty - KLIKNIJ TUTAJ!

Prowadzący: Viktor Jackiewicz

Absolwent Wydziału Rzeźby Wyższej Szkoły Artystycznej w Mlyniv na Ukrainie i Uniwersytetu Pedagogicznego w Drohobyczu jako nauczyciel historii i prawa. Doświadczony restaurator mebli. Swoje doświadczenie zdobył m.in. jako artysta rzeźbiarz i projektant wystaw muzealnych w Mlyniv, od 2015 r. pracuje w w Pracowni Mebli Artystycznych Akant we Wrocławiu. Jest autorem wielu rzeźb i pomników.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE