WARSZTATY SAMBA BATUCADA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

15.09.2018, 14:00 - 16:00

W ramach Muzycznej Nocy Nadodrza, Dźwięki warsztatów warsztaty dźwięków! Zapraszamy na Warsztaty “Samba batucada dla początkujących". Razem z nami poczuj egzotyczne rytmy na własnej skórze!

Pragnąłeś od zawsze nauczyć się grać na egzotycznym instrumencie? Chcesz ponieść się fali muzyki i poczuć się jak prawdziwy uczestnik karnawału w Brazylii? Te niezapomniane emocje przeżyjesz podczas warsztatów gry na bębnach!

Poczuj energię płynącą z gorących rytmów brazylijskiej muzyki!

Na naszych warsztatach będziesz miał okazję poznać nietutejsze dźwięki.  Na zajęciach poznamy ciekawe techniki gry na brazylijskich bębnach takich jak  surdo, repique, caixa, tamborim, chocalho.  Każdy z uczestników może za ich pomocą stworzyć oryginalny i niepowtarzalny rytm. Dowiemy się jak te wspaniałe instrumenty funkcjonują  w karnawałowej samba de enredo, a także nauczymy się kilku prostych aranżacji. Będziemy komponować unikatowe melodie, a przy tym świetnie się bawić!

Ponadto w programie znajdują się ćwiczenia rozwijające poczucie rytmu i koordynację. Dzięki tym ćwiczeniom nauczysz się obcowania z muzyką i poczujesz ją w całym ciele i duszy!

Warsztaty Samba batucada  poprowadzi Szkoła Samby Sete Rios.

Zainteresowani proszeni są o wpłacenie zaliczki w wysokości 30 złotych. Po wydarzeniu nastąpi zwrot wpłaconej gotówki.
african-1572535_960_720

Zapraszamy do zabawy!

 

Prowadzący: Bohdan Imiela

Jest instruktorem w Szkole Samby Sete Rios. Od ponad 15 lat zgłębia tajniki brazylijskiego groove’u. Koncertował z wieloma brazylijskimi artystami, a także prowadził warsztaty dla początkujących i profesjonalnych perkusistów. Publikował też serię artykułów omawiających brazylijskie rytmy w “Magazynie Perkusista”.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE