KOLAŻOWANIE NA KOLANIE! WARSZTATY KOLAŻU TRADYCYJNEGO.

16.11.2018, 17:00 - 20.00

Zapraszamy wszystkich, którzy trzymali kiedyś w ręku nożyczki do udziału w wyjątkowych warsztatach tworzenia kolażu tradycyjnego! 

Warsztaty są wspaniałą okazją, by zamienić kilka czasopism w niebanalną kompozycję!

Kolaż (collage) to technika polegająca na łączeniu dowolnych materiałów, elementów i nadawanie im nowego kontekstu. Każdy potrafi zrobić kolaż i to naprawdę niezły! Nie wszyscy jednak zdają sobie z tego sprawę. Na początku warsztatów prowadząca warsztaty-Lidia Zajdzińska zaprezentuje trzy sposoby komponowania kolażu na papierze, tak żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie, a potem wszyscy będziemy wycinać, komponować i finalnie sklejać. Kolażowanie jest relaksujące, proste, a rezultaty efektowne i często zabawne. Liczymy na to, że uczestnicy zainteresują się techniką i stare magazyny już nigdy nie trafią na stertę makulatury!

zestaw kolażowy 02(1)

Prowadzący: Lidia Zajdzińska

Rocznik ’97. Pochodzi z Gdańska. Od 2016 mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje Grafikę na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta. Tworzy liczne kolaże, sitodruki, instalacje, projekty graficzne. Nadaje powycinanym z gazet zdjęciom nowe znaczenia, konteksty. Jest założycielką internetowej akcji artystycznej „Colledzy”, która poprzez twórcze wyzwanie integruje polskich artystów i amatorów zajmujących się kolażem.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE