WARSZTATY UNITY – podstawy tworzenia gier komputerowych

13-28.06.2015

Wrocławskie studio animacyjne Dash Dot Creations rusza z nowymi szkoleniami – tym razem zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty Unity, obejmujące podstawy tworzenia gier komputerowych.

Silnik Unity to zintegrowane środowisko do tworzenia gier 2D i 3D. To technologia, która umożliwia tworzenie gier na wiele platform, w tym konsole, telefony komórkowe czy komputery PC.

Zajęcia będą prowadzone przez Macieja Golca, specjalistę z zakresu Unity, członka koła naukowego “TK Games” działającego przy Politechnice Wrocławskiej, współtwórcę gry „Wrocław Quest” oraz twórcę własnych niezależnych produkcji, m.in. „Shamy Spirits”.

Prowadzący: Dash Dot Creations

Wrocławskie studio zajmujące się animacją i post-produkcją. Pochwalić się może pracą przy tworzeniu reklam, wśród których wymienić można kreacje dla m-Banku, BGŻ, oraz współpracą z czołowymi polskimi i zagranicznymi firmami, m.in. Axis Animation, Techland, Platige, CD Projekt. Brali udział w największych polskich realizacjach, w tym również przy tworzeniu animacji do serii Wiedźmin, także do najnowszego Wiedźmina 3.

Cena:

1300 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE