ZAPLĄTANE - WARSZTATY WYPLATANIA MAKRAMY

22.06.2019, 11:00-13:30

Makramowe szaleństwo trwa! Letnie warsztaty wyplatania makramy to idealna okazja do odnalezienia nowej pasji w rękodziele. Pogoda sprzyja, więc tym razem wychodzimy na zewnątrz - na dziedziniec CRZ Krzywy Komin - i w otoczeniu natury pleciemy makramy ścienne i kwietniki. W zaciszu XIX-wiecznych kamienic Nadodrza odpoczniemy od wielkomiejskiego rytmu i odnajdziemy pasję w rękodziele.

W relaksującej atmosferze będziemy uczyć się sztuki wiązania sznurków. Poznając różne rodzaje splotów, wyczarujemy modne, naturalne dekoracje ścienne lub kwietniki pasujące do wnętrz w stylu skandynawskim, boho czy urban jungle. To, jaką ozdobę wykonasz, zależy od Ciebie - daj nam o tym znać w polu UWAGI.

Porozmawiamy także o rodzajach sznurków używanych do makram oraz o ich odmierzaniu. Poplotkujemy i zainspirujemy się do tworzenia pięknych rzeczy DIY!

Każdy z uczestników zabierze własnoręcznie wykonaną ozdobę (makramę ścienną lub kwietnik) do domu!

Czas trwania warsztatów: ok. 2,5h

Wszystkie materiały w cenie warsztatów!
Każdy z uczestników otrzyma też instrukcję, która pomoże w dalszym wyplataniu wspaniałych ozdób!

 

 

Prowadzący: Aleksandra Matusik

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz studentka Komunikacji wizerunkowej UWr. Kreatywna dusza. Rysuje, projektuje, pisze i... wyplata. Zakochana w sztuce makramy. Uwielbia nadawać przestrzeniom charakteru poprzez własnoręcznie stworzone dekoracje. W rękodziele znajduje wyciszenie i oderwanie od codzienności. Estetka, ceniąca sobie dobry design na równi z dobrymi książkami i dobrym słowem.

Cena:

89 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE