WARSZTATY Z KOKEDAMY - zajęcia bezpłatne

18.09.2021, 16:00 - 17:30

 

Podaruj szczepkę swojego czasu - stwórz z nami zieloną instalację w Krzywym Kominie!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty w roślinnym klimacie w ramach Artystycznej Nocy Nadodrza. Kokedama to japońska sztuka tworzenia miniaturowych, wiszących ogrodów. W dosłownym tłumaczeniu oznacza kulę mchu. Ulepiona jest z mieszanki ziemi, gliny i mchu z rosnącą w niej rośliną. Po świecie orientalnych, zielonych dekoracji oprowadzi was Agata Łoś - pasjonatka domowych dżungli,  wirtuozka układania i sadzenia kwiatów. Na warsztatach opowie jak hodować rośliny bez doniczek, jak zrobić i pielęgnować kokedamę.

Zielone kule zawisną w holu w Krzywym Kominie wypełniając przestrzeń dobrą energią  💚Będzie nam super miło Was poznać i ugościć  💚

Sprawdź cały Muzycznej Nocy Nadodrza w Krzywym Kominie >>>> KLIKNIJ TUTAJ!


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Program realizowany jest w ramach projektu "Nasz Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizator: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Agata Łoś

Wrocławianka zakochana we wszystkim co zielone. Uprawia ogródki, zazielenia parapety, zjada zielone rośliny i obdarowuje zielonym wszystkich naokoło. Edukatorka z zakresu edukacji ekologicznej, plastyczka z miłości odziedziczonej po ojcu, z wykształcenia filolożka oraz nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna. Matka dwóch nastoletnich córek, żona początkującego browarnika i opiekunka zezowatego psa. Uwielbia las, jazdę na rowerze i słodycze.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE