KWIECIEŃ PLECIEŃ - WIOSENNE WARSZTATY WYPLATANIA MAKRAMY

07.04.2019, 11:00-13:30

Dopadło Cię wiosenne przesilenie? Kwietniowa pogoda wciąż nie pozwala schować ciężkiego płaszcza głęboko do szafy? Potrzebujesz wyciszenia i nowej energii do działania? Przyjdź do Krzywego Komina na wiosenne warsztaty wyplatania makramy i wpleć do swojej codzienności radość tworzenia!

W przyjaznej, relaksującej atmosferze będziemy uczyć się znanej od dawna sztuki wiązania sznurków. Poznając różne rodzaje splotów, wyczarujemy modne, naturalne dekoracje ścienne, pasujące do wnętrz w stylu skandynawskim, boho czy urban jungle.

Każdy z uczestników zabierze własnoręcznie wykonaną ozdobę (ok. 30x60cm) do domu!

Czas trwania warsztatów: ok. 2,5h

 

Program realizowany jest w ramach projektu "Prowadzenie  Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND & CRZ Krzywy Komin & Grupakreatywni.pl 

Prowadzący: Aleksandra Matusik

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz studentka Komunikacji wizerunkowej UWr. Kreatywna dusza. Rysuje, projektuje, pisze i... wyplata. Zakochana w sztuce makramy. Uwielbia nadawać przestrzeniom charakteru poprzez własnoręcznie stworzone dekoracje. W rękodziele znajduje wyciszenie i oderwanie od codzienności. Estetka, ceniąca sobie dobry design na równi z dobrymi książkami i dobrym słowem.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE