MasterChef z Gmyrek

24.11.2017, 18.00-22.00

Miłość do jedzenia, pasja tworzenia i wspaniałe receptury! Do tego szczypta uśmiechu i witamy Was w magicznym miejscu jakim jest CRZ Krzywy Komin! Wierzymy, że każdy potrafi gotować, piec, tylko nie każdy odkrył w sobie ten talent. Zapraszamy na warsztaty z Natalią Gmyrek - finalistka VI edycji Masterchef Polska! MENU:

  • Przystawka: pierożki faszerowane mięsem z kraba - jest to popisowa danie Natalii z programu MasterChef.
  • Danie główne: łosoś pieczony, podany na puree z kalafiora i białej czekolady - najszlachetniejsza z wykwintnych ryb o wyjątkowo różowym mięsie, nauczymy się, jaką rybę kupować, jak obrobić i jak ją kroić.
  • Deser: tort biszkoptowy - podczas warsztatów każdy nauczy się, jak upiec idealny biszkopt, nauczy się go nasączać, przygotowywać kremy oraz łączyć smaki.
Spotykamy się: 24 listopada, godz. 18.00 - 22.00 w CRZ Krzywy Komin Uczestników prosimy o wzięcie swoich noży szefa kuchni - jeżeli posiadacie    

Prowadzący: Natalia Gmyrek

Finalistka VI edycji programu MasterChef, pasjonatka cukiernictwa, matka, żona, chustoświrka, absolwentka Comminication Design na Uniwersytecie Wrocławskim, współtwórca marki biżuteryjnej, propagatorka rodzicielstwa bliskości i zdrowego stylu życia. Autorka serii przepisów kulinarnych do światowego projektu pracy nad ciałem i zdrowiem.

Cena:

190 zł

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE