WYSTAWA INNOVATION. KIDS DESIGN SPACE - 11 NOC Z DESIGN_EM

13-30.06.2019, 19.00-24.00

Zapraszamy na wyjątkową wystawę  KIDS DESIGN SPACE – INNOVATION podczas 11 NOCY Z DESIGN_EM  w GELERII WNĘTRZ DOMAR.

Zgadnij, jakie moce posiada ŚMIECIORNICA? Co to takiego POSTMAN? I w jaki sposób PŁASZCZOWA SOWA może uchronić nas przed wielka apokalipsą?

Przyjdź 13 czerwca do Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu i na własne oczy zobacz niezwykłe projekty powstałe w wyniku połączenia dziecięcej wyobraźni z wiedzą i doświadczeniem wybitnych projektantów.

KIDS DESIGN SPACE – to unikalny projekt edukacyjno-animacyjny skierowany do dzieci i młodzieży, organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Czwarta edycja projektu pod hasłem „Innovation” stała się przestrzenią do poszukiwania odpowiedzi jak w dzisiejszym zdigitalizowanym świecie połączyć niezwykłą dziecięcą wyobraźnię z twórczym doświadczeniem dorosłych. Jak wykorzystując możliwości nowych technologii znaleźć innowacyjne rozwiązania odpowiadające na problemy dzisiejszego świata. Podczas kilkudziesięciu warsztatów, interdyscyplinarnych spotkań i wycieczek edukacyjnych dostarczyliśmy dzieciom i młodzieży narzędzia pozwalające na refleksję nad własnym otoczeniem oraz na aktywne jego modyfikowanie. Najmłodsi pod skrzydłami specjalistów z różnych dziedzin projektowania mieli okazję zobaczyć jak przebiega proces tworzenia innowacyjnych przedmiotów użytkowych, od pomysłu po jego realizację. Na wystawie zobaczycie efekty współpracy na płaszczyźnie dziecko – dorosły. Zawodowcy stali się mistrzami dla dzieci, a dzieci dla zawodowców. Każdy z nich wniósł do projektu nieocenioną wartość.


Projektanci zaangażowani w projekt: Ewa Solarz-ambasadorka projektu, Wiktoria Lenart, Kubasek Studio - Krzysztof Kubasek i Małgorzata Pawlak-Kubasek, Dariusz Werschner, Jerzy Łątka, Adam Gurgul, Alicja Pałys, Kamil Podolak, Katarzyna Koperkiewicz, Magdalena Skowrońska, Patrycja Mastej, Zespół architektów z PRP Architekci, Joanna Aniszczyk, Aleksandra Omiotek, Aleksandra Niemiec.


  logotypy-2018 maly

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14 Wrocław

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów