WIEŻE I BASZTY W BAŚNIACH, MITACH I LEGENDACH

18.08.2020, 10:30-12:00

Wszystkie dzieci spragnione wrażeń i niesamowitych opowieści zapraszamy do Muzeum Archeologicznego. W  otoczeniu  średniowiecznych murów, baszt i wież odkryją zaczarowany świat niesamowitych opowieści i legend. Dzieci będą miały okazję posłuchać historii  o królu Popielu, księżniczce Roszpunce i ogromnej Wieży Babel.

Harmonogram spotkania:

10:00 - Zbiórka w CRZ Krzywy Komin. Pogadanka wprowadzjąca do zajęć.

10:30 - 12:00 -  Spotkanie w Muzeum Archeologicznym w Arsenale Miejskim

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

* Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić wszystkim zainteresowanym równy dostęp do uczestnictwa w kulturze. Nieodpłatnie zapewniamy tłumacza języka migowego, wsparcie asystenta osoby niepełnosprawnej, przygotowanie specjalnych stanowisk dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. W formularzu zgłoszeniowym wskaż, w jakim zakresie możemy Ci pomóc.

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są realizowane w ramach projektu "Open Art. Udogodnienia". Jest to projekt skierowany do dzieci i młodzieży z różnych przyczyn zagrożonej wykluczeniem, w tym z niepełnosprawnościami, niedowidzące i niedosłyszące. Program obejmuje bezpłatne zajęcia we wrocławskich ośrodkach kultury  - muzeach, galeriach i centrach edukacyjnych.  

Projekt „Open Art. Udogodnienia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Wrocław.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

Arsenał Miejski, Cieszyńskiego A. 9 Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE