WŁADCA CZASU. ZARZĄDZANIE CZASEM W PIGUŁCE

22.05.2019, 18:00 -20:30

Zaraz się tym zajmę! – jeszcze tylko sprawdzę Facebooka…  - zrobię jeszcze szybką kawę i się za to biorę.. Brzmi znajomo? Klasyczne symptomy prokrastynacji – jednego z czynników, który nie pozwala Ci wykonywać zadań na czas, co przekłada się na napięcie oraz stres. Niestety, prokrastynacja jest tylko jednym z wielu czynników, który nie pozwala Ci efektywnie zarządzać Twoim czasem oraz bezstresowo i na czas wykonywać powierzone zadania..

Chcesz to zmienić? Jeżeli tak to już jesteś na dobrej drodze do sukcesu! Chęć już masz, teraz wystarczy tylko trochę determinacji, nowej wiedzy oraz narzędzia, które Ci to umożliwią.

Zapraszam na szkolenie „Władca czasu – zarządzanie czasem w pigułce” na którym poznasz narzędzia oraz metody, które pozwolą Ci zoptymalizować Twoją codzienną pracę oraz efektywniej wykorzystać czas, który w niej spędzasz. Są one na tyle proste, że będziesz mógł je wdrożyć bezpośrednio po szkoleniu, dzięki czemu od razu staniesz się bardziej produktywny, będziesz miał poczucie kontroli oraz zredukujesz stres związany z wykonywaniem zadań „na ostatnią chwilę”.

Na szkoleniu poznasz takie narzędzia jak:  Metoda 45x5, metoda Pomodoro, Macierz Eisenhovera, Zjedz tę żabę – sposób priorytetyzacji zadań, skuteczne planowanie zadań – jak tworzyć plan i się go trzymać, Power Hours – krzywa efektywności.

Dowiesz się także jak walczyć z prokrastynacją, jak zwiększyć koncentrację, jaką siłę mają nawyki i jak je w sobie wyrabiać oraz poznasz wiele innych sprawdzonych trików, które ułatwią Ci przejęcie kontroli nad czasem.

Zapraszam do spędzenia wspólnie czasu 😉

Prowadzący: Szymon Gaura

Trener wystąpień publicznych, konferansjer, ale przede wszystkim pasjonat wystąpień publicznych, który po niejednej scenie już stąpał. Prywatnie osoba obdarzona ogromnymi pokładami pozytywnej energii. Duży dystans do siebie i poczucie humoru trenera powodują, że panująca atmosfera jest „lekka i przyjemna” oraz „zachęcająca do przemawiania”.

Cena:

39 zł

Ilość miejsc:

50

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE