WORK LIFE BALANCE W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI

18.05.2020, 18.00 - 19.00

Zapraszamy na inspirujące spotkanie on-line z Agnieszką Polarczyk-Białek z Manufaktury Osiągnięć poświęcone zagadnieniu WORK LIFE BALANS.

Work life balance to zależności i pewne proporcje życia zawodowego i prywatnego. To świadome zarządzanie czasem, dbanie o odpowiedni rytm i równowagę w codziennym funkcjonowaniu.  Zachowanie  zdrowej relacji z otoczeniem i z samym sobą. Pogodzenie obowiązków zawodowych z osobistymi aktywnościami poprawia nasz komfort życia. Podczas webinaru przyjrzysz się swojemu dotychczasowemu działaniu. Zrozumiesz jaki jest twój indywidualny „work – life balance” i czego potrzebujesz, by osiągnąć wewnętrzny spokój i spełnienie.

 

.............................................................................................................................................................................................................................................................................

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w webinarze?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami  18 maja przed godz. 18.00, żeby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

Szkolenie jest bezpłatne!

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Właścicielka firmy Manufaktura Osiągnięć, Mediator i trener biznesu, współtwórca projektu Executive Coaching Academy EXECA oraz LEAN COACHING. Certyfikowany Coach, członek International Coach Federation i Izby Coachingu. Obecnie V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF. Specjalizuje się w coachingu biznesowym, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla prowadząc indywidualny coaching, team coaching oraz wspiera działy Talent Management. Współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc przedmioty zawodowe na kierunkach z Zarządzania. Pracuje wg standardów ICF i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

100

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE