Wprowadzenie do e-commerce

01.12.2016, 17:00-21:00

Zapraszamy do Pracowni Młodego Przedsiębiorcy!

Od momentu pojawienia się Internetu w Polsce (ponad 20 lat temu), coraz więcej zmienia się w naszym życiu codziennym, a także w życiu codziennym naszych klientów. Często okazuje się, że firmy, której nie można znaleźć w sieci, traktuje się tak, jakby w ogóle nie istniała. W chwili obecnej konkurencja na rynku staje jednak się tak duża, że coraz ważniejsze jest nie tyle pokazanie się, a wyróżnienie spośród masy podobnych firm. Dobra prezentacja własnej oferty, spójne kanały sprzedaży, odpowiednio prowadzony kontakt z klientem potrafią istotnie zwiększyć skalę działania i przychody firmy - od tych najmniejszych po duże korporacje.

Jak sobie radzą z tym duże firmy? Jak można ich doświadczenia wykorzystać w mniejszej skali? O tym spróbujemy porozmawiać podczas szkolenia.

W czasie zajęć zostaną zaprezentowane kluczowe pojęcia związane z prowadzeniem sklepu internetowego i sprzedaży on-line. Dowiemy się, czym jest efekt ROPO, co w praktyce oznacza współczynnik konwersji, jakie są obecnie trendy i zwyczaje kupujących i jak dostosować do nich  własną strategię sprzedaży, a także obsługi posprzedażowej.


Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

ZAPROSZENIE: Finałowa wystawa podsumowująca 7 pracowni Laboratorium Designu i Sztuki odbędzie się od 10.12.2016 do 31.12.2016 r. w CRZ Krzywy Komin.

Prowadzący: Adam Dacko

Od ponad 10 lat związany z branżą e-commerce, uczestniczył w tworzeniu sklepów internetowych między innymi dla takich marek jak RTV Euro AGD, Leroy Merlin czy Publio.pl. Od początku kariery związany z branżą IT, na różnych pozycjach - od programisty, przez analityka, project managera do właściciela produktu i szefa zespołu, dzięki czemu posiada wiedzę z różnorodnych obszarów. Obecnie realizuje się między innymi w Fundacji Garaż, wspomagając swoją wiedzą i doświadczeniem młodych przedsiębiorców.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE