Wrogu mój, słucham cię. Umiejętności komunikacyjne w sytuacji konfliktu

30.06.2017, 10:00-15:00

Cel szkolenia

  • zapoznanie z możliwymi sytuacjami konfliktowymi,
  • opuszczenie własnej „strefy komfortu” ( ja mam rację) na czas warsztatów a może i dłużej,
  • poznanie metod narzędzi umożliwiających „otwarcie się na dialog” w sytuacji konfliktu.

Ramowy program warsztatów

  1. O co i dlaczego się spieramy? O wybranych przyczynach nieporozumień
  2. O niepopularnych technikach rozwiązywaniu sporów tj. unikaniu, łagodzeniu, rywalizacji, kompromisie i sytuacjach i sytuacjach kiedy są one dopuszczalne i akceptowalne.
  3. Garść narzędzi ułatwiających komunikowanie się w sytuacji konfliktu.

Kto może skorzystać ze szkolenia? Wszyscy, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności mówienia i słuchania w sytuacji konfliktu ( i nie tylko).

Zapisy na warsztat poprzez  wypełnienie i odesłanie zgłoszenia dostępnego tutaj:  http://www.plusumiejetnosci.pl/files/files/strony/2-zgloszenie-na-szkolenie.pdf

Prowadzący: Joanna Wieremiejewicz-Podkościelna

Absolwentka Socjologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz absolwentka Studiów Podyplomowych Akademii Mediatora w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, oddział zamiejscowy we Wrocławiu. Prowadzi własną firmę szkoleniową, w której prowadzi warsztaty z rozwiązywania konfliktów, kreatywności, asertywności i inne. Jest mediatorem stałym prowadzącym mediacje w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych przy Sądzie Okręgowym w Łodzi i Sieradzu. Prowadzi również szkolenia z zakresu mediacji szkolnych i rówieśniczych. Od 2007 r. prowadzi szkolenia i warsztaty dla firm, organizacji pozarządowych, instytucji, uczelni i klientów indywidualnych. Doświadczenie zawodowe zdobyłam na stanowiskach: specjalista d/s zasobów ludzkich w dużej firmie produkcyjnej, specjalista d/s sprzedaży w dużej firmie produkcyjnej. Zdobyłam certyfikaty: Train the Trainers; Empathy and Art of Life; Social Competencies through non - violent communication; Mentoring i jego narzędzia międzykulturowe wspierające integrację imigrantów w szkołach; The artist within - Applied eMotion.Your inner clown, humor stategies and other competences; Implementation of creative training methods for helping professions; Trening kreatywności. Jak pobudzić i ćwiczyć kreatywne myślenie; Human Skills, luty 2017; Design Thinking- 11 Muz Innowacje w kulturze, marzec 2017; Learning how to learn, Coursera, maj 2017.

Cena:

150 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów