Wszyj się w wiosnę - warsztaty krawieckie

25.04.2018, 17:00-21:00

  Uszyj torbę, w której zabierzesz majówkową radość! Warsztaty szycia dla początkujących z Agnieszką Cop wyposażą cię w podstawowe umiejętności krawieckie oraz pozwolą wykonać niepowtarzalną, praktyczną torbę, worek lub plecak. Stwórz z nami torbę, jakiej ci potrzeba : dużą dla aktywnej mamy, plażową torbę idealną na majówkę, plecak lub worek dla siebie albo dziecka. Oprócz wyjątkowej torby z warsztatów wyniesiesz umiejętności, które możesz wykorzystać w codziennych przeróbkach krawieckich:

  • nauczysz się obsługi maszyny do szycia
  • poznasz podstawowe narzędzia do szycia
  • dowiesz się jak dobrać igłę do rodzaju materiału
  • nauczysz się wszywać zamek
  • opanujesz szycie kieszeni, którą można wykorzystać w spodniach, sukience, spódnicy itp.
  • dowiesz się, do czego służy klejonka i kiedy warto ją stosować
  Zapakuj w plecak swój styl i pomysły! W cenę warsztatów wliczone są wszystkie materiały. Spaw bliskiej osobie niespodziankę i podaruj jej specjalnie spersonalizowany VOUCHER na warsztaty 🙂      

Prowadzący: Agnieszka Cop-Podgórska

Właścicielka własnej marki odzieżowej dla dzieci "Mizazu", projektantka i twórczyni autorskich zabawek sensorycznych dla dzieci. Z wykształcenia pedagog, która w pracy z dziećmi najbardziej ceni ich otwartość i wolność oraz chęci tworzenia. Pasjonatka mody, w wolnych chwilach wraz ze swoją 5-letnią córka poszukuje inspiracji do realizacji owych pomysłów.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

9

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE