RODZINNE WARSZTATY WYPLATANIA WIANKÓW

11.05.2019, 15:00 - 16:00 I 16.00-17.00

Zapraszamy na warsztaty pełne kwiatów i kreatywnej zabawy!

I grupa - godz. 15:00-16:00

II grupa - godz. 16:00-17:00 

Będziemy układać, pleść, ozdabiać i zachwycać się wiosennymi zapachami! Wykonamy kolorowe wianki na głowę z żywych kwiatów. Warsztaty to idealna okazja do rodzinnej zabawy, wymiany umiejętności i oraz prawdziwa gratka dla miłośników manualnych robótek i wiosennego stylu. Prześliczne wiązanki dodadzą lekkości i rozpromienią każdą kreację.

Czekamy na was z bukietami kwiatów i mnóstwem energii!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji). O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność wpłat.

 

  • Na warsztaty zapraszamy równiez dzieci od lat 7 wraz z opiekunami. Jeżeli planujesz przyjść  z dzieckiem, proszę wpisz jego imię w polu UWAGI w formularzu rekrutacyjnym.

 

Zobacz pełny harmonogram Krzywe Uro - Party&Arty - KLIKNIJ TUTAJ!


Program realizowany jest w ramach projektu "Prowadzenie  Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND & CRZ Krzywy Komin & Grupakreatywni.pl 

Prowadzący: Agata Łoś

Wrocławianka zakochana we wszystkim co zielone. Uprawia ogródki, zazielenia parapety, zjada zielone rośliny i obdarowuje zielonym wszystkich naokoło. Edukatorka z zakresu edukacji ekologicznej, plastyczka z miłości odziedziczonej po ojcu, z wykształcenia filolożka oraz nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna. Matka dwóch nastoletnich córek, żona początkującego browarnika i opiekunka zezowatego psa. Uwielbia las, jazdę na rowerze i słodycze.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE