Wystąpienia publiczne, jako narzędzie zwiększające pewność siebie

08-09.05.2018, 17:00-21:00

Na samą myśl o wystąpieniu przed grupą czujesz stres albo dyskomfort? Podczas prezentacji także nie czujesz się zbyt dobrze i obawiasz się, że zaraz coś pójdzie nie tak? Czy po prostu nie lubisz wystąpień publicznych i nie potrafisz tego robić? Wszystkie te aspekty kwalifikują Cię na warsztaty z wystąpień publicznych „Jak mówić, aby przemówić”. Podczas szkolenia poruszone zostaną następujące aspekty:

  1. Poznasz Twoje naturalne mocne oraz słabe strony jak mówca.
  2. Co robić oraz czego nie robić, aby zostać odebranym jako autorytet. Dlaczego jest to ważne i jak wpływa na Twój przekaz?
  3. Struktura przemówienia- ważne jak zaczynasz czy jak kończysz? A może oba? Wpływ struktury na Twój przekaz. Rola poszczególnych etapów przemówienia.
  4. Jak przekonać do swojego pomysłu/idei? Tzw. Elevator pich.
  5. Mowa ciała. Ile tak naprawdę informacji przekazuje nasza postawa i gesty? Jak ją kontrolować i dlaczego jest istotnym elementem każdego przemówienia?
  6. Stres – największy wróg mówcy. Diagnozowanie jego przyczyn oraz narzędzia jak sobie z nim skutecznie radzić.
  7. Oraz wszystko co to będzie Cię interesowało – z doświadczenia wiem, że najciekawsze informacje wypływają w trakcie szkolenia.
  8. Ale przede wszystkim będziesz często i dużo przemawiał!
Gwarantowana pozytywna i motywująca atmosfera sprzyjająca przemawianiu, dzięki której każdy, nawet najbardziej nieśmiały uczestnik uwolni swoje alter ego mówcy publicznego, o którym sam sobie jeszcze nie zdaje sprawy. Dopełnieniem całości jesteś Ty – uczestnik. To właśnie bazując w dużej mierze na Twojej informacji zwrotnej będziemy się razem uczyć i rozwijać. Przyjdź, weź to co w Tobie unikatowe i razem nauczmy się czegoś od siebie. Zapraszam. P.S. Dobra zabawa gwarantowana!

Prowadzący: Szymon Gaura

Trener wystąpień publicznych, konferansjer, ale przede wszystkim pasjonat wystąpień publicznych, który po niejednej scenie już stąpał. Prywatnie osoba obdarzona ogromnymi pokładami pozytywnej energii. Duży dystans do siebie i poczucie humoru trenera powodują, że panująca atmosfera jest „lekka i przyjemna” oraz „zachęcająca do przemawiania”.

Cena:

169 zł

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE