Wystąpienia publiczne i sztuka prezentacji - część teoretyczna

14.11.2017, 18:00-21:00

Bez względu na to, czy wystąpienia publiczne wywołują u Ciebie stres, czy po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę i podnieść umiejętności w zakresie prezentacji – to szkolenie jest dla Ciebie. Występujemy wszyscy! Prezentujemy klientowi nowe rozwiązania, szefowi zaawansowanie realizacji projektów albo wygłaszamy toast na ślubie kolegi. Czasem od tej krótkiej chwili, gdy jesteśmy w centrum uwagi, mogą zależeć losy naszego pomysłu, projektu czy nawet kariery. Warto rozwijać umiejętności, które zwiększają szanse na zawodowy i społeczny sukces. Każde nasze spotkanie to okazja do ćwiczenia wystąpień publicznych a także do  zdobywania wiedzy i kontaktów.

 W trakcie szkolenia dowiesz się:

- jak przygotować się do wystąpienia - jak osiągać swoje cele poprzez prezentacje - jak sprawić, by słuchano Cię z przyjemnością - jak zmniejszyć stres towarzyszący występowaniu - jak wyglądać pewnie, nawet jeśli tak się nie czujesz - jak i gdzie można ćwiczyć, aby ciągle stawać się lepszym Zapraszamy!  

Prowadzący: Marta Krzyżak

10 lat temu zaczęła prowadzić szkolenia w firmach, w których pracowała. Kilkukrotnie pełniła funkcję konferansjera i prowadziła warsztaty poza firmą. Uczestnik szkoleń z zakresu wystąpień publicznych i pracy trenera. Od 2,5 roku związana z organizacją edukacyjną non-profit Toastmasters Internationals. Od lipca tego roku prezes Biznes Toastmasters. Uważa, że wszystko, czego się uczymy uzupełnia się i potęguje. Energiczna, pozytywna, otwarta. Niektórzy mówią nawet, że zabawna.

Cena:

30 zł

Ilość miejsc:

35

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE