Wytrenuj siłę woli i dobre nawyki. Wykorzystaj samokontrolę i osiągaj więcej

11.06.2016, 16:00

Od dawna obiecujesz sobie, że wreszcie zabierzesz się za ważny projekt, regularne ćwiczenia, naukę języka, rzucenie palenia, lepszą organizację pracy? Czujesz, że brakuje Ci konsekwencji, determinacji, lepszej organizacji, wsparcia? Myślisz, że brakuje Ci silnej woli? A może przeszkadzają Ci długoletnie nawyki? Z badań wynika, że najważniejsze przyczyny trudności w osiąganiu celów to brak silnej woli oraz skutecznych nawyków.  Przyjdź na spotkanie, a dowiesz siędlaczego siła woli jest jak mięsień, a więc nieużywana zanika, a ćwiczona pomaga nam skutecznie osiągać nasze cele. Wyjaśnimy, na czym polega fenomen silnej woli, obalimy mity na jej temat, na przykład takie, że siła woli to głównie sztuka wyrzeczeń oraz powiemy o największym zagrożeniu dla Twojej silnej woli i najlepszym jej wzmacniaczu.

Prowadzący: Katarzyna Ujek

Trener mentalny socjolog z uprawnieniami mediatora zawodowego. Pani Katarzyna specjalizuje się w treningach mentalnych, sprzedaży i obsłudze klienta, coachingu handlowym i menedżerskim. Specjalizuje się w szkoleniach ze sprzedaży bezpośredniej i telefonicznej. Posiada 8-letnią praktykę w prowadzeniu szkoleń, sesji coachingowych, wiedzę i doświadczenie w obszarze sprzedaży i zarządzania. Doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowiskach sprzedażowych i menedżerskich w międzynarodowych korporacjach na rynku usług finansowych. W trakcie warsztatów wykorzystuje sprawdzone narzędzia i techniki sprzedażowe, oparte o własne, praktyczne doświadczenia. Zrealizowała ponad 1700 godzin szkoleniowych, ponad 800 godzin coachingu handlowego i menadżerskiego. Jako coach i trener specjalizuje się głównie w podnoszeniu efektywności handlowców i menedżerów. Buduje autorskie programy szkoleniowe, a fundamentem jej pracy są treningi mentalne w biznesie. Uczy handlowców i menedżerów jak wytrwale dążyć do osiągania celów, łatwiej radzić sobie z wyzwaniami, trudnymi sytuacjami oraz lepiej budować relacje z pracownikami i klientami.

Prowadzący: Małgorzata Henke

Autorka programów treningowych Mental Gym, m.in Akademii Silnej Woli, pierwszego w Polsce 8-tygodniowego programu kształtowania nawyków i wzmacniania silnej woli. Trenerka i certyfikowana adeptka szkół coachingowych, specjalizująca się w podnoszeniu efektywności w myśleniu i działaniu oraz kształtowaniu efektywnych nawyków. Razem z Katarzyną Ujek prowadzi Mental Gym – Siłownię Mentalną, udowadniając, że tak jak zmieniamy i rzeźbimy naszą sylwetkę na siłowni, tak samo możemy zmienić nasz mózg – wytrenować go. Więcej informacji www.mentalgym.pl

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.