JAK WYZNACZAĆ I REALIZOWAĆ SWOJE CELE?

21.11.2019, 17:00 - 19.00

Jeśli chcesz nauczyć się wyznaczać i realizować cele

Lub

masz chaos w głowie i chciałbyś go uporządkować

Lub…

Jeśli chciałbyś coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz jak to zrobić i od czego zacząć

Lub…

Jeśli czujesz frustrację, że stoisz w miejscu i chciałbyś ruszyć

Lub…

Jeśli jesteś ciekawy efektywnych narzędzi, które pomogą Ci w realizacji Twoich celów

To zapraszam Cię na warsztat „Jak wyznaczać i realizować swoje cele?”, na którym:

  • Uświadomisz sobie co chcesz osiągnąć lub zmienić
  • Wyznaczysz sobie cele
  • Ustawisz swoje priorytety
  • Zaplanujesz działania
  • Obudzisz w sobie motywację
  • I naładujesz baterie, żeby wytrwać w działaniu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Właścicielka firmy Manufaktura Osiągnięć, Mediator i trener biznesu, współtwórca projektu Executive Coaching Academy EXECA oraz LEAN COACHING. Certyfikowany Coach, członek International Coach Federation i Izby Coachingu. Obecnie V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF. Specjalizuje się w coachingu biznesowym, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla prowadząc indywidualny coaching, team coaching oraz wspiera działy Talent Management. Współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc przedmioty zawodowe na kierunkach z Zarządzania. Pracuje wg standardów ICF i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE