JAK WYZNACZAĆ I REALIZOWAĆ SWOJE CELE?

21.11.2019, 17:00 - 19.00

Jeśli chcesz nauczyć się wyznaczać i realizować cele

Lub

masz chaos w głowie i chciałbyś go uporządkować

Lub…

Jeśli chciałbyś coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz jak to zrobić i od czego zacząć

Lub…

Jeśli czujesz frustrację, że stoisz w miejscu i chciałbyś ruszyć

Lub…

Jeśli jesteś ciekawy efektywnych narzędzi, które pomogą Ci w realizacji Twoich celów

To zapraszam Cię na warsztat „Jak wyznaczać i realizować swoje cele?”, na którym:

  • Uświadomisz sobie co chcesz osiągnąć lub zmienić
  • Wyznaczysz sobie cele
  • Ustawisz swoje priorytety
  • Zaplanujesz działania
  • Obudzisz w sobie motywację
  • I naładujesz baterie, żeby wytrwać w działaniu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 39 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Właścicielka firmy Manufaktura Osiągnięć, Mediator i trener biznesu, współtwórca projektu Executive Coaching Academy EXECA oraz LEAN COACHING. Certyfikowany Coach, członek International Coach Federation i Izby Coachingu. Obecnie V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF. Specjalizuje się w coachingu biznesowym, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla prowadząc indywidualny coaching, team coaching oraz wspiera działy Talent Management. Współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc przedmioty zawodowe na kierunkach z Zarządzania. Pracuje wg standardów ICF i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE