Wyzwalacz potencjału

24.08.2019, 10:00 - 13:00

Wyzwalacz potencjału – wzmocnij samego siebie!

Niesamowite wydarzenie! Jedyna w swoim rodzaju konferencja, na której dowiesz się jak kompleksowo zadbać o swój organizm, aby wspierał Cię w codziennym funkcjonowaniu, dając Ci energię i radość z życia.

Podczas konferencji pięciu ekspertów z różnych dziedzin podzieli się praktyczną wiedzą z zakresu funkcjonowaniu ludzkiego ciała - uwzględniając m.in. dietę, oddech, postawę ciała oraz psychikę. Odkryj swój pełny potencjał:

 • Naucz się wzmacniającej i energetyzującej pracy z oddechem, która lepiej dotleni Twój organizm
 • Poznaj tajniki osobistej efektywności opartej na zarządzaniu życiową energią.
 • Popraw swoją postawę ciała, dzięki czemu usprawnisz obieg krwi i wzmocnisz swój układ nerwowy zasilający Twoje ciało.
 • Dowiedz się jak wykorzystać dietę dla uzyskania najwyżej jakości paliwa dla funkcjonowania Twojego mózgu.

Odzyskaj witalność, efektywność i skupienie. Zrozum przeszkody stojące na drodze do pełnej ekspresji Twojego zdrowia. Rozbijaj je jedna po drugiej w trakcie pięciu modułów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i trenerów w tematach:

 • Osobista efektywność – daj z siebie jak najwięcej
 • Techniki oddechowe – oddychaj pełnią życia
 • Kręgosłup jako rusztowanie życia – wzmacniaj je a nie osłabiaj
 • Dieta dla mózgu – myśl co jesz, aby myśleć efektywniej

Jesteśmy czymś więcej niż zbiorem różnych układów biologicznych. Rozwinięcie czterech kluczowych obszarów na jednym warsztacie pozwala spojrzeć na człowieka holistycznie, całościowo.

Przekonaj się jak w prosty sposób możesz wejść na nowy, wyższy poziom zdrowia, koncentracji i osobistej efektywności. Jest to dokładnie to, co przyda się Tobie po okresie wakacyjnym w zmaganiu się z nowymi obowiązkami.

.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

PRELEGENCI:

ADAM KOWALIK

 

Trener z doświadczeniami prowadzenia międzynarodowych projektów z trzech światów:  przemysłu, biznesu i sportu. Niestraszne są mu globalne przedsięwzięcia obejmujące trzy strefy czasowe. Jego inżynierskie zamiłowanie do ciągłej poprawy efektywności i fascynacja funkcjonowaniem człowieka zaowocowały ideą Blueprintu.

Discover the Blueprint – unikatowe szkolenie z zakresu poprawy osobistej efektywności, łączące wiedzę i doświadczenia z pracy i prowadzenia projektów z trzech światów: przemysłu, biznesu i sportu. To kompletnie inne podejście skupiające się na drzemiących w Tobie umiejętnościach i potencjale. W jaki sposób pracować? Prowadzić projekty? Tych umiejętności uczymy się przez kompletny przypadek. Przejmij kontrolę nad tym jak pracujesz, a przejmiesz kontrolę nad Twoimi wynikami.

Działaj tak, jak Cię zaprojektowano. Naucz się jak zrobić 2x więcej w 2x krótszym czasie.

discovertheblueprint.

 

ARKADIUSZ BOHONOS

 

Masażysta, Fizjoterapeuta

Człowiek od zadań specjalnych dotyczących Twojego samopoczucia i kręgosłupa. Uważa że w zdrowym ciele- zdrowych duch!

Wie jak ważne jest połączenie ciała-umysłu-duszy aby wszystko działało jak należy w tym naszym pędzącym i zwariowanym świecie (Wrocławiu).

Uwielbia aktywność fizyczną, wszelką rekreację oraz do tego zachęca swoich podopiecznych-pacjentów-klientów (do wyboru)

Chcesz dowiedzieć się jak łatwo podczas pracy możesz pomóc swojemu kręgosłupowi? Chcesz pochwalić się tym również z innymi? Koniecznie przyjdź na warsztat i poczuj to na własnej skórze !😊

www.punktrehabilitacji.pl

 

BARTŁOMIEJ PAWLACZYK

Trener oddechu i dietoterapeuta w onkologii

Dla niego każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Wpierw pomógł sobie, a od wielu lat wspierając swoich klientów stara się ich wpierw poznać, aby jak najlepiej dopasować zalecenia do ich ciał, osobowości i stylu życia.

Zna sposoby abyś mógł/a wznieść się na wyższy poziom oddychając tylko tyle ile naprawdę potrzebujesz i jednocześnie bardziej efektywnie przez całą dobę - siedząc, idąc, uprawiając sport czy też śpiąc. Zrobisz to rozpoznając swój wzorzec oddychania a później przywracając jego prawidłowy, fizjologiczny rytm.

Oddech - Woda - Żywność  - trzy aspekty istnienia życia, bez których ono nie może przetrwać. Trzy niezbędniki do życia w zdrowiu.

Oddech się zmienia i tak jak możemy się przejadać tak samo możemy za dużo oddychać.

Trening oddechu wspiera pozbycie się takich objawów jak: astma, chrapanie, bezdech senny, nadciśnienia, przyśpieszonego rytmu serca, alergii i innych dolegliwości.

Prawidłowy fizjologicznie oddech powoduje, że masz tyle tlenu ile Twój organizm potrzebuje, a przez to: Twój metabolizm jest lepszy, masz więcej energii, lepiej się wysypiasz, szybciej się regenerujesz. Możesz więcej i dłużej.

Wznieś się na wyższy poziom.

www.zdroweoddychanie.pl

 

KLAUDIA LAMPA

Jako specjalistka z zakresu żywienia oraz suplementacji oraz trenerka personalna wie, jak poprawić jakość życia swoich klientów.

Dzięki cztero-letniej praktyce popartej rozwiązywaniem własnych problemów zdrowotnych uzyskała wiedzę potrzebną do wniesienia pracy organizmu na wyższy lewel. Na co dzień pasjonatka aktywności fizycznej oraz sportów ekstramalnych.

Dieta wspierająca mózg to panel dla każdego, kto czuje że nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału i chciałby osiągnąć więcej nie sięgając po kolejne ciasteczko z obawy przed spadkiem poziomu cukru.

www.lightyourself.pl

KATARZYNA FURMANIAK

Certyfikowany coach zgodnie ze standardem ICF. Posiada ponad 19 lat profesjonalnego doświadczenia zawodowego. Pracowała ze znanymi producentami tj. Mansfelder Kupfer und Messing GmbH, HUTMEN S.A., gdzie zajmowała stanowiska managerskie, była odpowiedzialna za budowanie i realizację strategii sprzedaży, budowanie zaangażowania zespołów, efektywną komunikację, wdrażanie nawyków skutecznego działania do organizacji. Prowadzi projekty optymalizacji procesów w organizacjach, warsztaty z asertywności, efektywnej komunikacji, budowania zaangażowania zespołów, nawyków skutecznego działania. Pasjonuje ją praca z ludźmi, wspólne tworzenie i usprawnianie. Bardzo dobrze komunikuje się w języku niemieckim i angielskim.

Warsztat: siła nawyku w pigułce

 • Co to jest nawyk i po co jest nam potrzebny
 • Jaka rozpoznać, że nawyk jest nam potrzebny
 • Czy wiesz, że zmiana choc 1 nawyku może zmienić nasze życie
 • Transformacja - czyli jak zmienić nawyk

E-mail: katarzyna.furmaniak@kfconsulting.pl

Cena:

59 zł

Ilość miejsc:

100

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE