JAK ZADAWAĆ DOBRE PYTANIA?

25.07.2020, 9:00-15:00

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności coachingowe - "Jak zadawać dobre pytania?" wyposaży Cię kompetencje 5, 6 i 7 wg ICF.

Te 3 kompetencje pomagają rozwinąć coachowi skrzydła, sprawić, ze poczuje się skuteczny i wartościowy w swojej codziennej pracy. Efektywna komunikacja i narzędzia przy nich stosowane to absolutna umiejętność każdego profesjonalnego coacha. Nie można słuchać bez zadawania pytań, ani zadawać trafnych pytań bez uważności słuchania. Informacja zwrotna także pełni podczas sesji istotna rolę, pozwala klientowi usłyszeć siebie i zobaczyć swoje emocje.

Przyjdź na inspirujące warsztaty pracowni PROJEKT COACH, na których skutecznie rozwiniesz konkretne kompetencje.

Zakres tematyczny:

 • Czym jest w praktyce coachingowej kompetencja 5, 6 i 7
 • Jak zadawać pytania
 • Jak otwierać klienta
 • Jak czytać mojego rozmówcę
 • Jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach emocjonalnych
 • Czym jest komunikacja wprost
 • Jak reagować na „atak personalny”
 • Co jest moją największą siłą?
 • Czym jest dystans i co mi daje
 • Poznanie przydatnych narzędzi coachingowych

Nabyte umiejętności będą przydatne codziennej praktyce coachingowej, trenerskiej, a także w rozmowach biznesowych, negocjacjach, spotkaniach projektowych, w których istotna jest siła argumentów i sztuka perswazji.

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

 • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
 • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
 • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
 • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
 • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
 • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
 • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Założycielka firmy Manufaktura Osiągnięć, twórca projektu Executive Coaching Academy - Akademia Managera i Coacha oraz metodologii Lean Coaching. V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF w latach 2018-2019. Obecnie wspólpracuje z uczelniami wyższymi, szkołami oraz poradniami Psychologiczno-pedagogicznymi. Specjalizuje się w Executive i team coachingu, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla. Wspiera działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Pracuje wg standardów International Coach Federation i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić. Od lat pracuje z rodzicami i kadrą pedagogiczną nad poprawą relacji i komunikacji w duchu porozumienia i wzajemnego szacunku. Współpracuje z dietetykami w obszarze wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych i trenerami sportowymi nad poprawą aktywności fizycznej swoich klientów indywidualnych. Agnieszkę cechuje autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN . Przeprowadziła ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych), a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera. Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich.

Cena:

300 zł

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


  * Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.