Zajęcia z rytmiki dla dzieci

16.12.2015, 17:00 – 18:30

Muzyczna Garderoba prowadzi warsztaty muzyczne z nauki gry na instrumentach zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Walczy ze stereotypami o talentach i predyspozycjach do zajmowania się muzyką dla przyjemności. Z doświadczenia wiedzą, że słuch i poczucie rytmu nie są potrzebne, by grać na instrumentach. Każde ich zajęcia to podróż po krainie wyobraźni. W pracy z dziećmi wykorzystują ich spontaniczną energię i twórcze zaangażowanie. Dzięki temu zajęcia mają charakter spotkań z dziećmi i wspólnej zabawy, a nie mało ciekawych dodatkowych zajęć. Dużą uwagę przykładają to wyboru utworów muzycznych, które mają poszerzać horyzonty muzyczne dzieci, a nie je ograniczać. Dla uatrakcyjnienia zajęć stosują różnego rodzaju rekwizyty taneczne np. wstążki, kapelusze, kwiaty, dzięki którym dzieci poznają różne możliwości ekspresji ruchowej poprzez wspólną zabawę.

Prowadzący: Michał Drezner

Założyciel i główny wizjoner Muzycznej Garderoby. Zachęca do grania bez względu na wiek, repertuar, czy brak wcześniejszego doświadczenia. Jego motto to “Granie i Śpiewanie Jest Proste”. Prowadził prelekcje na konferencji uczelni wyższej ASBiRO – Myśleć jak Milionerzy, podczas cyklicznych spotkań rozwoju osobistego MeetPro oraz podczas ostatniej konferencji Avon w Zamku w Mosznie. W swoich wykładach porównuje grę na instrumentach do budowania biznesów i relacji.

Prowadzący: Joanna Staniewicz-Pocica

Z wykształcenia pedagog i nauczyciel wychowania przedszkolnego, który od kilku lat prowadzi zajęcia taneczne i teatralne dla dzieci w przedszkolach prywatnych, publicznych oraz centrum inicjatyw. Uczestniczy aktywnie w prowadzeniu zajęć teatralnych dla dzieci z różnym stopniem upośledzenia. Swoje umiejętności rozwija we Wrocławskim Teatrze „Psychoteatr” oraz zajęciach choreograficznych pod okiem pani Anety Szlachety.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE