ZAPLĄTANE! ZIMOWE WARSZTATY WYPLATANIA MAKRAMY - LAMPIONY

21.12.2019, 12:00-14:30

Zima to czas wyciszenia, nadrabiania książkowych zaległości, długich wieczorów pod ciepłym, puchowym kocem… Ale długie wieczory oznaczają także więcej czasu na rozwój nowych pasji i umiejętności. Na zimowych warsztatach wyplatania makramy wprowadzimy się w kameralny nastrój sprzyjający wyciszeniu i, przy aromatycznej herbacie, nauczymy się wyplatać sznurki wyłącznie za pomocą własnych rąk.

Makramowe lampiony to klimatyczne świeczniki tworzone ze sznurka i słoika. Na zajęciach, poznając różne rodzaje makramowych splotów, stworzymy magiczne dekoracje, które sprawią, że każde wnętrze stanie się jeszcze bardziej przytulne i zachęcające do relaksu.

Każdy z uczestników zabierze własnoręcznie wykonany i gotowy do użycia od razu po warsztatach lampion – razem ze świeczką – do domu!

Wszystkie materiały w cenie warsztatu.

Czas trwania zajęć: ok. 2,5h

Prowadzący: Aleksandra Matusik

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz studentka Komunikacji wizerunkowej UWr. Kreatywna dusza. Rysuje, projektuje, pisze i... wyplata. Zakochana w sztuce makramy. Uwielbia nadawać przestrzeniom charakteru poprzez własnoręcznie stworzone dekoracje. W rękodziele znajduje wyciszenie i oderwanie od codzienności. Estetka, ceniąca sobie dobry design na równi z dobrymi książkami i dobrym słowem.

Cena:

89 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE