ZAPLĄTANE - JESIENNE WARSZTATY WYPLATANIA MAKRAMY | LISTKI

14.11.2020, 12.00-14.30

Jesień to czas wyciszenia, nadrabiania książkowych zaległości, długich wieczorów pod ciepłym, puchowym kocem… Ale długie wieczory oznaczają także więcej czasu na rozwój nowych pasji i umiejętności. Na jesiennych warsztatach wyplatania makramy wprowadzimy się w kameralny nastrój sprzyjający wyciszeniu i, przy aromatycznej herbacie, nauczymy się wyplatać sznurki wyłącznie za pomocą własnych rąk.

Poznając różne rodzaje splotów, wyczarujemy ozdobę ścienną złożoną z trzech listków. Porozmawiamy o rodzajach sznurków, wyborze tych najlepszych, formowaniu listków, ich usztywnianiu i… o wszystkim innym, na co będziecie mieć ochotę!

Każdy z uczestników zabierze własnoręcznie wykonaną ozdobę do domu!

Prowadzący: Aleksandra Matusik

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz studentka Komunikacji wizerunkowej UWr. Kreatywna dusza. Rysuje, projektuje, pisze i... wyplata. Zakochana w sztuce makramy. Uwielbia nadawać przestrzeniom charakteru poprzez własnoręcznie stworzone dekoracje. W rękodziele znajduje wyciszenie i oderwanie od codzienności. Estetka, ceniąca sobie dobry design na równi z dobrymi książkami i dobrym słowem.

Cena:

90 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE