ZAPLĄTANE -WARSZTATY WYPLATANIA MAKRAMY | KWIETNIKI

03.10.2020, 13.00-15.30

Jesień to czas wyciszenia, nadrabiania książkowych zaległości, długich wieczorów pod ciepłym, puchowym kocem… Ale długie wieczory oznaczają także więcej czasu na rozwój nowych pasji i umiejętności. Na jesiennych warsztatach wyplatania makramy wprowadzimy się w kameralny nastrój sprzyjający wyciszeniu i, przy aromatycznej herbacie, nauczymy się wyplatać sznurki wyłącznie za pomocą własnych rąk.

W przyjaznej, relaksującej atmosferze będziemy uczyć się znanej od dawna sztuki wiązania sznurków. Poznając różne rodzaje splotów, wyczarujemy modne, naturalne kwietniki, pasujące do wnętrz w stylu skandynawskim, boho czy urban jungle.

Każdy z uczestników zabierze własnoręcznie wykonany kwietnik do domu!

Sprawdź cały program Festiwalu Roślin >>>> KLIKNIJ TUTAJ!

Prowadzący: Aleksandra Matusik

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz studentka Komunikacji wizerunkowej UWr. Kreatywna dusza. Rysuje, projektuje, pisze i... wyplata. Zakochana w sztuce makramy. Uwielbia nadawać przestrzeniom charakteru poprzez własnoręcznie stworzone dekoracje. W rękodziele znajduje wyciszenie i oderwanie od codzienności. Estetka, ceniąca sobie dobry design na równi z dobrymi książkami i dobrym słowem.

Cena:

90 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE