ZAPLĄTANE! LETNIE WARSZTATY WYPLATANIA MAKRAMY - LAMPIONY

27.06.2020, 11:00-14:00

Makrama powraca do Krzywego Komina!

Ciepłe wakacyjne wieczory najlepiej spędza się na balkonach, tarasach, dachach. Z kieliszkiem wina w ręku, obserwując gwiazdy i rozmyślając. Na pierwszych po dłuuugiej przerwie warsztatach makramy wypleciemy magiczne boho dekoracje.

Na letnich warsztatach wyplatania makramy wprowadzimy się w kameralny nastrój sprzyjający wyciszeniu i nauczymy się wyplatać sznurki wyłącznie za pomocą własnych rąk.

Makramowe lampiony to klimatyczne świeczniki tworzone ze sznurka i słoika. Na zajęciach, poznając różne rodzaje makramowych splotów, stworzymy dekoracje, które sprawią, że każda przestrzeń stanie się jeszcze bardziej przytulna i zachęcająca do relaksu.

Każdy z uczestników zabierze własnoręcznie wykonany i gotowy do rozświetlenia lampion do domu!

Wszystkie materiały w cenie warsztatu.

Czas trwania zajęć: ok. 3h

*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Aleksandra Matusik

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz studentka Komunikacji wizerunkowej UWr. Kreatywna dusza. Rysuje, projektuje, pisze i... wyplata. Zakochana w sztuce makramy. Uwielbia nadawać przestrzeniom charakteru poprzez własnoręcznie stworzone dekoracje. W rękodziele znajduje wyciszenie i oderwanie od codzienności. Estetka, ceniąca sobie dobry design na równi z dobrymi książkami i dobrym słowem.

Cena:

90 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE