ZAPLĄTANE - ZIMOWE WARSZTATY WYPLATANIA MAKRAMY | OZDOBY ŚCIENNE

22.02.2020, 12:00-15:00

Zima to czas wyciszenia, nadrabiania książkowych zaległości, długich wieczorów pod ciepłym, puchowym kocem… Ale długie wieczory oznaczają także więcej czasu na rozwój nowych pasji i umiejętności. Na zimowych warsztatach wyplatania makramy wprowadzimy się w kameralny nastrój sprzyjający wyciszeniu i, przy aromatycznej herbacie, nauczymy się wyplatać sznurki wyłącznie za pomocą własnych rąk.

Poznając różne rodzaje splotów, wyczarujemy modne, naturalne dekoracje ścienne, pasujące do wnętrz w stylu skandynawskim, boho czy urban jungle.

Każdy z uczestników zabierze własnoręcznie wykonaną ozdobę (ok. 30x60cm) do domu!

Czas trwania warsztatów: ok. 3 h

Warsztaty są częścią programu CRZ Krzywy Komin realizowanego w ramach cyklu "Pracownia rzemiosła artystycznego i sztuki". Pracownia powstała z myślą o miłośnikach tradycji połączonej z nowoczesnością. 

Program współfinansowany jest ze środków Gminy Wrocław www.wroclaw.pl

 

 

 

 

 

Prowadzący: Aleksandra Matusik

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz studentka Komunikacji wizerunkowej UWr. Kreatywna dusza. Rysuje, projektuje, pisze i... wyplata. Zakochana w sztuce makramy. Uwielbia nadawać przestrzeniom charakteru poprzez własnoręcznie stworzone dekoracje. W rękodziele znajduje wyciszenie i oderwanie od codzienności. Estetka, ceniąca sobie dobry design na równi z dobrymi książkami i dobrym słowem.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE