MALI PROJEKTANCI - POKÓJ MARZEŃ

08-12.07.2019, 7:30-16:30

Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 6 do 13 lat.

Cykl warsztatów „Zaprojektuj pokój marzeń” to zajęcia rozwijające małych wizjonerów i projektantów. Codziennie stworzymy samodzielnie przedmioty użytkowe i dekoracje, które pomogą dzieciom sprawić, by ich pokoje wyglądały jak z najśmielszych, najpiękniejszych snów. Dzieci dowiedzą się, czym jest proces twórczy projektanta, zdobędą nowe umiejętności manualne oraz rozwiną kreatywność.

PONIEDZIAŁEK - moodboardy

Tworzymy moodboard – tablicę inspiracji niezbędną każdemu projektantowi. Dowiemy się, jak planować nastrój i klimat wymarzonego wnętrza.

WTOREK – doniczki, wazony, kwietniki

Moda na zazielenianie wnętrz wkracza do dziecięcych i nastolatkowych pokoi. Na tym warsztacie każdy będzie mógł stworzyć własną osłonkę na doniczkę, wiszący kwietnik lub wazon. Go green!

ŚRODA – zegary i patchworkowy kocyk

Punktualność  i sumienność to ważne cechy małego projektanta. W pierwszej części warsztatu dzieci zaprojektują tarczę zegarową i stworzą działający zegar – ładny i funkcjonalny.

Druga część warsztatu pokaże dzieciom, że każde z nich ma własny, niepowtarzalny gust i estetykę. Dzieci wspólnie zaprojektują i uszyją patchworkowy kocyk z wybranych przez siebie materiałów. Zostanie on w Krzywym Kominie i będzie służył jako miejsce zabaw, element tajnej bazy lub przytulne miejsce schronienia.

CZWARTEK - organizery

Na biurku twojego dziecka panuje chaos? Okiełznajmy go w twórczy sposób! Mali projektanci własnoręcznie stworzą organizery, w których będą mogli chować wszystko to, co do tej pory nie miało swojego miejsca. Kredki, biżuterię, małe zabawki, zeszyty.

PIĄTEK – girlanda

Dekoracje ścienne świetnie oddają charakter właściciela pokoju! Dzieci będą tworzyć girlandy własnego projektu. Czy będą na nich imiona? A może miejsce na zdjęcia? Wyobraźnia nie zna ograniczeń!

..........................................................................................................................................................................................................

Istnieje możliwość zapisania dzieci na cały turnus  lub tylko na warsztaty w poszczególne dni.

Cena:

1) 590 zł cena cyklu/turnusu. Przy zapisie rodzeństwa otrzymasz 80 zł rabatu od całości kwoty* (rabat nie łączy się z innymi promocjami oprócz tych obowiązujących przy niniejszym zapisie) 

2) 125 zł za cały jeden dzień

3) Możesz zapisać swoje dziecko na pojedynczy warsztaty – 59 zł / DODATKOWA OPCJA WYKUPIENIA OBIADU + 18 zł (zupa+ 2 danie)

4) Godziny w jakich Twoje dziecko będzie z nami ustalasz Ty, musisz tylko nas o tym poinformować!

Co obejmuje cena?

  • fantastycznych prowadzących i animatorów
  • warsztaty i kreatywne animacje
  • wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów
  • wyżywienie

Ramowy plan dnia:

7:30 – 8:30 – czas na przyjście dzieci, zabawy integracyjne

8:30 – 9:00 – śniadanie (w wybrane dni zapraszamy dzieci do wspólnego, kreatywnego przygotowania śniadania)

9:00 -10:00 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

10:00 -12:00 – zajęcia warsztatowe cz.1

12:00-12:30 - przerwa w zajęciach, obiad (zupa), zabawy ruchowe

12:30 -14:00 – zajęcia warsztatowe cz. 2

14:00 -14:30 – obiad (II danie)

14:30 -15:30 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

15:30 -16:00 – podwieczorek (owoce, jogurt, soki, ciepłe napoje)

16:00 -16:30 – odbiór dzieci

Prowadzący: Aleksandra Matusik

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz studentka Komunikacji wizerunkowej UWr. Kreatywna dusza. Rysuje, projektuje, pisze i... wyplata. Zakochana w sztuce makramy. Uwielbia nadawać przestrzeniom charakteru poprzez własnoręcznie stworzone dekoracje. W rękodziele znajduje wyciszenie i oderwanie od codzienności. Estetka, ceniąca sobie dobry design na równi z dobrymi książkami i dobrym słowem.

Cena:

590 zł 531 zł

-10% ( do 15.07)

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


    * Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.