WNĘTRZE NA START - ZAPROJEKTUJ SWOJĄ PRZESTRZEŃ I UMEBLUJ!

29-30.06.2019, 10:00-14.00

Aby mieszkać pięknie wcale nie potrzebujemy  wielkich pieniędzy. Wszystko zależy od Nas! Liczą się dobre chęci, wyobraźnia i garść niebanalnych inspiracji ! Wnętrze na start - dwudniowe warsztaty koncentrują się na opanowaniu umiejętności samodzielnego projektowania wnętrz takich jak np. mieszkanie, umeblowanie go, nałożenie na obiekty koloru i tekstury.

 

To kompleksowe spojrzenie na kreowanie naszej przestrzeni osobistej: od rysunku, poprzez dobre rozplanowanie, pomysłowe aranżacje, aż po zabawy stylem. Wszystko zależy od Nas! Liczą się dobre chęci, wyobraźnia i garść niebanalnych inspiracji ! Warsztaty skierowane są do osób stawiających pierwsze kroki w projektowaniu wnętrz oraz dla każdego, kto chce samodzielnie zaaranżować swoje mieszkanie, ale brakuje mu odwagi i pomysłów. Na warsztatach poznamy techniki i podstawowe zasady, które wykorzystują projektanci wnętrz przy swoich projektach. Wykorzystamy do tego moodboard i potencjał programu Blender, który jest bezpłatnym i open source programem do kreacji 3D.

Warsztaty podzielone są na dwa spotkania:

29.06.2019, godz. 10.00-14.00

30.06.2019, godz. 10.00-14.00

......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Wszystkie prace powstałe w ramach projektu "Trampolina do kultury" pozostają w posiadania Fundacji OPEN MIND. Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej projekt w CRZ Krzywy Komin.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zapraszamy!

Prowadzący: Mirosław Rajkowski

Mgr historii sztuki, artysta i instruktor multimediów – prowadzi szkolenia dla dorosłych z technik filmowych i grafiki 3D od kilku lat m.in. w Otwartych Pracowniach Plastycznych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE