ZARZĄDZANIE W MAŁEJ FIRMIE

05.09.2019, 18:00-20:30

Mała firma? To czasem wielkie wyzwania! Serdecznie zapraszamy na warsztaty, podczas których poznasz specyfikę zarządzania w małym przedsiębiorstwie! 

Pod okiem doświadczonego spcjalisty Tomasza Utkowskiego, zdobędziesz wiedzę, umiejętności i poznasz praktycznie narzędzia, których wdrożenie usprawni działanie Twojego biznesu!

Podczas warsztatów dowiesz się:

  • Jak zarządzać sobą i zespołem w małej firmie (3-7 osób)?
  • Jakie narzędzia pomagają?
  • Czy zarządzanie projektami pomaga, czy ogranicza?

Zajęcia skierowane są zwłaszcza do małych przedsiębiorców, członków niedużych organizacji oraz osób planujących rozpocząć swoją działalność gospodarczą.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Prowadzący: Tomasz Utkowski

Z wykształcenia inżynier telekomunikacji, który wyspecjalizował się w kompatybilności elektromagnetycznej. Dziś, pod własną marką „Akademii EMC”, zapewnia doradztwo i szkolenia z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej dla inżynierów i menedżerów oraz organizuje konferencje pod szyldem „EMC for Business”. Swoje działania opiera na specjalizacji i szerokiej współpracy z wieloma ekspertami z branży. Otwarty, uśmiechnięty i pełen pasji, potrafi zachęcić zespół do osiągania ambitnych i ekscytujących celów, przy tym bawiąc i rozwijając, bo najwięcej uczymy się w działaniu.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

50

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE