ZARZĄDZANIE W MAŁEJ ORGANIZACJI

05.09.2019, 18:00-20:00

Mała firma? To czasem wielkie wyzwania! Serdecznie zapraszamy na warsztaty, podczas których poznasz specyfikę zarządzania w małym przedsiębiorstwie! 

Pod okiem doświadczonego spcjalisty Tomasza Utkowskiego, zdobędziesz wiedzę, umiejętności i poznasz praktycznie narzędzia, których wdrożenie usprawni działanie Twojego biznesu!

Podczas warsztatów dowiesz się:

  • Jak zarządzać sobą i zespołem w małej organizacji(3-7 osób)?
  • Jakie narzędzia pomagają?
  • Czy zarządzanie projektami pomaga, czy ogranicza?

Zajęcia skierowane są zwłaszcza do małych przedsiębiorców, członków niedużych organizacji oraz osób planujących rozpocząć swoją działalność gospodarczą.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Tomasz Utkowski

Z wykształcenia inżynier telekomunikacji, który wyspecjalizował się w kompatybilności elektromagnetycznej. Dziś, pod własną marką „Akademii EMC”, zapewnia doradztwo i szkolenia z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej dla inżynierów i menedżerów oraz organizuje konferencje pod szyldem „EMC for Business”. Swoje działania opiera na specjalizacji i szerokiej współpracy z wieloma ekspertami z branży. Otwarty, uśmiechnięty i pełen pasji, potrafi zachęcić zespół do osiągania ambitnych i ekscytujących celów, przy tym bawiąc i rozwijając, bo najwięcej uczymy się w działaniu.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

25

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE