ZAWODY Z PAPIERU! ZRÓB Z NAMI GRĘ

14.12.2019, 12.00-14.00

Odkryj na nowo magię rodzinnych gier! Z okazji Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury" zapraszamy na bezpłatne warsztaty rodzinne, podczas których własnoręcznie wykonacie grę! Podejmujecie wyzwanie? Startujemy w  samo południe!

"Zawody z papieru - zrób z nami grę" to rodzinne warsztaty tworzenia jedynych w swoim rodzaju gier z materiałów recyklingowych . Podczas zajęć uczestnicy zaprojektują, po czym własnoręcznie wykonają niezwykłe plansze, pionki, karty czy gry zręcznościowe. Będziemy wymyślać, kreślić, ciąć i twórczo się bawić!

Warsztaty skierowane są zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Obowiązują zapisy w parach - dziecko+opiekun. Uwolnijcie wspólnie moc kreatywności!

Po pierwszej turze 12:00-14:00, możliwość dołączenia w godzinach do otwartej części warsztatu (bez zapisów) w godzinach 14:00-16:00.

.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury". To radosne podsumowanie 4. edycji projektu Laboratorium Designu i Sztuki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji: kreatywne warsztaty, rodzinne zabawy, świąteczne gotowanie, dyskusje o kulturze oraz finałową wystawę Moda - Sztuka - Rzemiosło! >>>Sprawdź pełny program Wielkiego Finału!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

W formularzu zgłoszeniowym, w polu UWAGI wpisz imię i wiek dziecka.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone!

Cena:

DARMOWE

wiek dziecka: 6-13 lat

Ilość miejsc:

8 par (opiekun + dziecko)

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE