Zawody z papieru ZRÓB Z NAMI GRĘ!

11.10.2019, 16:00-19:00

Wraca moda na planszówki! Już nie tylko telewizja, ale przede wszystkim rodzinne rozgrywki i twórcze zabawy gromadzą domowników w salonach. Popularność planszówek widać w sklepach, widać też i u nas - zapraszamy na bezpłatne warsztaty, podczas których własnoręcznie wykonacie grę planszową! 

"Zawody z papieru - zrób z nami grę" to rodzinne warsztaty tworzenia jedynych w swoim rodzaju, opartych na autorskich pomysłach gier planszowych z papieru. Podczas zajęć uczestnicy zaprojektują, po czym własnoręcznie wykonają tzw. "planszówkę".

Warsztaty skierowane są zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Obowiązują zapisy w parach - dziecko+opiekun. Uwolnijcie wspólnie moc kreatywności i stwórzcie oryginalną, autorską planszówkę!

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu Trampolina Kids. Cykl jest skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat. Szeroka oferta innowacyjnych zajęć edukacyjnych pozwoli uczestnikom poznać tajników sztuki, designu i architektury. Podczas warsztatów pracowni dzieci staną się inspiracją dla dorosłych, a dorośli dla dzieci.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Wszystkie prace powstałe w ramach projektu "Trampolina do kultury" pozostają w posiadania CRZ Krzywy Komin w celu ich prezentacji podczas wystawy finałowej. 

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Agata Łoś

Wrocławianka zakochana we wszystkim co zielone. Uprawia ogródki, zazielenia parapety, zjada zielone rośliny i obdarowuje zielonym wszystkich naokoło. Edukatorka z zakresu edukacji ekologicznej, plastyczka z miłości odziedziczonej po ojcu, z wykształcenia filolożka oraz nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna. Matka dwóch nastoletnich córek, żona początkującego browarnika i opiekunka zezowatego psa. Uwielbia las, jazdę na rowerze i słodycze.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

7 par

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE