Od zera do Python kodera cz. 1

05-14.11.2018, 18:00-20:00

Zapraszamy na cykl 4 warsztatów z programowania w języku Python. Warsztaty  przeznaczone są dla osób, które chcą nauczyć się programować i do tej pory nie miały styczności z kodowaniem. Kurs pozwoli zapoznać się z podstawowymi koncepcjami języka oraz inżynierii oprogramowania. Ma formę intensywnych zajęć, w czasie których programujemy omawiając kolejne zagadnienia. Ze względu na dużą ilość materiału warsztaty zostały podzielone na części, co pozwala łatwiej przyswoić sobie zdobytą wiedzę. Koleje części kursu wymagają wiedzy z wcześniejszych, ale są niezależne.

Osoby, które chciałbyś uzupełnić swoją wiedzę z konkretnego zakresu mogą dokonać zapisu na wybrany termin.  Wówczas w "Uwagach" należy wpisać termin oraz hasło "Posiadam podstawy".


Zapis obowiązuje na cały cykl, nie ma możliwości rezygnacji w trakcie jego realizacji. Wyjątek stanowią osoby posiadające podstawy umożliwiające obecność na wybranych warsztatach potwierdzone deklaracją przy zapisie.  

coding-924920_960_720

Python, jest to prosty język skryptowy, powszechnie stosowany we współczesnym rozwoju oprogramowania. Jego największą zaletą jest uniwersalność i wieloplatformowość. Używany jest w większości firm na rynku IT.


Wymagania od uczestników:

- obsługa komputera i systemu Windows,

- umiejętność instalacji programów,

- nie jest wymagana doświadczenie w programowaniu,

- w przypadku kolejnych warsztatów z cyklu/serii, wymagana jest wiedza z wcześniejszej serii.


Program warszatów:

Cykl/seria 1: (05.11.2018) - programowanie - o co chodzi - Python podstawy - programowanie podstawy - zadanie Cykl/seria 2: (07.11.2018) – kontrola przepływu - instrukcje warunkowe - pętle - zadanie Cykl/seria 3: (12.11.2018) – moduły – funkcje – debugowanie – zadanie Cykl/seria 4: (14.11.2018) – obsługa wyjątków – listy, - zbiory i inne - zadanie

Prowadzący: Tomasz Stalmach

Duszą start-upowiec, sercem freelancer. Zajmuje się architekturą oprogramowania oraz programowaniem systemów wbudowanych w branży samochodowej, medycznej oraz kolejowej. Obecnie realizuje projekt systemów multimedialnych dla przemysłu samochodowego. W swojej prawie 10-letniej karierze związany głównie z programowaniem C, C++ i Python w systemach wbudowanych. Pasjonat samorozwoju, metodyk zwinnych oraz tworzenia pięknego i prostego kodu.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE