Zero waste, czyli życie bez śmieci! Warsztaty kulinarne.

13.10.2018, 12:00-16:00

Termin:13 października 2018 (SOBOTA)

Godzina: 12:00-16:00

Etap: DOŚWIADCZANIE

Grupa tematyczna: FOOD DESIGN

Wiek dzieci: 8-15 lat

Ilość miejsc: 12

Miejsce: Studio Delikatesy, Nyska 61a

Organizator: Fundacja Open Mind

ZAPISY TRWAJĄ!

Zajęcia bezpłatne!

Zero waste, czyli życie bez śmieci! Zero waste to styl życia, polegający na ograniczaniu produkcji śmieci, ograniczanie się w wielu aspektach naszej codzienności, a także wykorzystywanie istniejących już odpadów. Jest to miejsce dedykowane przede wszystkim adeptom sztuki kulinarnej. Początkujący mają szansę wziąć udział w jednym z wielu warsztatów organizowanych przez Studio Delikatesy, we współpracy z  Szefami Kuchni znanych Wrocławskich restauracji reprezentujących smaki całego świata. Doświadczeni kucharze mogą szkolić swoje techniki gotowania pod okiem najlepszych Szefów z Polski i ze świata, na specjalnych eventach. Na warsztatach uczestnicy będą tworzyć niesamowite dania nie marnując jedzenia, a przy tym świetnie się bawić!

hero


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury


logotypy-2018 maly

Prowadzący: Joanna Aniszczyk

Dziennikarka kulinarna, podróżniczka, autorka bloga "I love to eat". Na co dzień współpracuje z wieloma wrocławskimi restauracjami. Organizatorka akcji edukacyjnych o tematyce dotyczącej m.in. niemarnowania żywności. Gotowanie to jej pasja, a po polskiej, najbliższą jej sercu jest kuchnia włoska.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

Studio Delikatesy, Nyska 61a

ZAPISY ZAMKNIĘTE