ZERO WASTE - MODA CZY POTRZEBA? I OD CZEGO ZACZĄĆ?

19.10.2020, 18:00 – 20:00

Agata Kaczmarek - z wykształcenia Technolog Żywności, pasjonatka zdrowego stylu życia, starająca się znaleźć we wszystkim rozsądek i złoty środek zgodnie z maksymą ,,wszystko jest trucizną i nic nie jest, tylko dawka czyni truciznę”.

Uwielbia gotować, próbować nowych sportów i stale przekraczać swoje granice traktując życie jako przygodę i moc nieograniczonych możliwości.

Znając gastronomię i branżę spożywczą od podszewki, Agata ma bzika na punkcie niewyrzucania jedzenia. No i stało się, z czerstwego chleba robi ciasto, a z liści kalafiora- zupę.

Jeśli nie do końca wiesz, o co chodzi z tym ,,zero wejst”, albo przeraża Cię radykalizm jego poglądów, to przyjdź i dowiedz się z czym to się je, jak zacząć, czy koniecznie trzeba być ZERO? A może wystarczy LESS?

Daj się również przekonać do spróbowania kilku propozycji kulinarnych których skład i smak na pewno Cię zaskoczą!

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Agata Kaczmarek

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

50

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE