ZERO WASTE - MODA CZY POTRZEBA? I OD CZEGO ZACZĄĆ? BEZPŁATNY WEBINAR

23.11.2020, 18:00 – 20:00

Agata Kaczmarek - z wykształcenia Technolog Żywności, pasjonatka zdrowego stylu życia, starająca się znaleźć we wszystkim rozsądek i złoty środek zgodnie z maksymą ,,wszystko jest trucizną i nic nie jest, tylko dawka czyni truciznę”.

Uwielbia gotować, próbować nowych sportów i stale przekraczać swoje granice traktując życie jako przygodę i moc nieograniczonych możliwości.

Znając gastronomię i branżę spożywczą od podszewki, Agata ma bzika na punkcie niewyrzucania jedzenia. No i stało się, z czerstwego chleba robi ciasto, a z liści kalafiora- zupę.

Jeśli nie do końca wiesz, o co chodzi z tym ,,zero wejst”, albo przeraża Cię radykalizm jego poglądów, to dołącz do webinaru i dowiedz się z czym to się je, jak zacząć, czy koniecznie trzeba być ZERO? A może wystarczy LESS?

Wprowadź dobre nawyki do swojego życia!

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Spotkanie odbywa się w formie online na platformie zoom.us.

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami  23 listopada przed wyznaczoną godziną , żeby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

Prowadzący: Agata Kaczmarek

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

30

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE