ZAPLĄTANE - ZIMOWE WARSZTATY WYPLATANIA MAKRAMY

14.12.2019, 12.00-14.00

All I want for christmas is… warsztat makramowych ozdób choinkowych!

Zima to czas wyciszenia, nadrabiania książkowych zaległości, długich wieczorów pod ciepłym, puchowym kocem… Ale długie wieczory oznaczają także więcej czasu na rozwój nowych pasji i umiejętności.

Zapraszamy na niezwykłe, bezpłatne  warsztaty DIY  w ramach Wielkiego Finału projektu "Tarmpolina do kultury".  Na zajęciach nauczymy się wyplatać bawełniane sznurki wyłącznie za pomocą własnych rąk i tworzyć z nich świąteczne dekoracje, które wprowadzą do naszych domów magię świąt! Poznając różne rodzaje makramowych splotów, stworzymy ozdoby choinkowe w formie mini-makramy na laskach cynamonu. Każdy z uczestników stworzy kilka dekoracji – jedną z nich będzie mógł zabrać do domu, reszta zostanie w przestrzeniach Krzywego Komina, tworząc właśnie tutaj niezwykłą świąteczną atmosferę.

Sprawdź cały program Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury"  - KLIKNIJ TUTAJ!

 

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Aleksandra Matusik

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz studentka Komunikacji wizerunkowej UWr. Kreatywna dusza. Rysuje, projektuje, pisze i... wyplata. Zakochana w sztuce makramy. Uwielbia nadawać przestrzeniom charakteru poprzez własnoręcznie stworzone dekoracje. W rękodziele znajduje wyciszenie i oderwanie od codzienności. Estetka, ceniąca sobie dobry design na równi z dobrymi książkami i dobrym słowem.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE