ZMALUJ SWÓJ KUBEK

29.05.2021, 12:00-13:30

W maju celebrujemy wyjątkowe święto - 8. rok działalności Krzywego Komina! Z tej okazji zapraszamy na specjalną, urodzinową edycję artystycznych warsztatów. Czeka nas sporo kreatywnych wrażeń i super niespodzianek! Spotykamy się w słonecznych okolicznościach na placu Św. Macieja na Nadodrzu ❤

W warsztatach z malowania ceramiki mogą wziąć udział zarówno dzieci jak i dorośli. Razem wyruszymy w podróż do artystycznego świata, gdzie kreatywność nie zna granic. Uczestnicy poznają techniki malowania na ceramice i nabędą praktycznych umiejętności zdobienia ceramiki farbami. Każdy będzie miał okazję zmalować swój własny, niepowtarzalny kubek. Będziemy malować intuicyjnie, tak jak nam w duszy gra. Wystarczą chęci do pracy i wiara we własne możliwości. Z ręcznie pomalowanego kubka od serca wszystko smakuje lepiej. Będzie twórczo, kolorowo i wesoło! Puścimy wodze fantazji!

* Zapewniamy wszystkie materiały niezbędne do malowania.

** W celu utrwalenia farb, naczynie po wyschnięciu należy wypalić w piekarniku. Każdy uczestnik otrzyma instrukcję, objaśniającą proces wypalenia kubka. Po wypaleniu farby stają się odporne na zmywanie (zaleca się mycie ręczne).

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).


Sprawdź całą ofertę URODZINOWYCH ATRAKCJI >>> kliknij TUTAJ!

W tym roku łączymy siły z "Moda na Nadrzu". Koniecznie zapoznaj się z programem wydarzenia >>> kliknij TUTAJ! 


Program realizowany jest w ramach projektu "Nasz Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Edyta Karpicka

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego- kierunek zarządzanie. Łączy przyjemne z pożytecznym i trenuje uważność malując kubki, filiżanki, cukierniczki czy ubrania na zamówienie. Nie boi się nowych wyzwań, a z niepowodzeń wyciąga lekcje na lepszą przyszłość. Pochłonięta psychologią i poznawaniem swojego wnętrza, każdą wolną chwilę poświęca na czytanie, medytację i „wietrzenie głowy”.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

Plac Św. Macieja, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE