JAK ZOSTAĆ COACHEM, CZYLI WSZYSTKO O COACHINGU

12.05.2020, 18:00-20:00

Coaching to trwała zmiana w procesie myślenia, to odkrywanie siebie na nowo zarówno w roli coacha jak i klienta. To maksimum osiągnięć oraz poczucie samorealizacji i ciągłego rozwoju, jeśli pozna się jego tajniki. Zapraszam Cię w podróż, która na zawsze odmieni ciebie i Twoje życie.

Zapraszamy na warsztaty nowej pracowni PROJEKT COACH. Podczas spotkania dowiesz się:

  • Czym jest coaching i jakie są jego rodzaje
  • Czym różni się od innych, siostrzanych dyscyplin
  • Do kogo jest skierowany czyli kto może zostać klientem tzw. Coachee
  • Kto może zostać coachem i jakie przed nim etapy.
  • Jakie są główne narzędzia w pracy coachingowej.
  • Czym rożni się pojedyncza sesja od procesu coachingowego.
  • Czy Coach to zawód?
  • Jakie są korzyści ze znajomości narzędzi coachingowych.
  • Jak coaching wpływa na coacha i co mu daje.
  • Poznasz ścieżki rozwoju w zawodzie Coach.

Warsztat jest przeznaczony dla osób, które pragną się rozwijać w obrębie coachingu. Przedstawia zawód coacha od podstaw i jest solidnym wstępem do dalszego rozwoju kompetencji. Przyjdź na inspirujące spotkanie i postaw pierwszy krok w coachingu.

Sprawdź też inne warsztaty pracowni PROJEKT COACH.

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Założycielka firmy Manufaktura Osiągnięć, twórca projektu Executive Coaching Academy - Akademia Managera i Coacha oraz metodologii Lean Coaching. V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF w latach 2018-2019. Obecnie wspólpracuje z uczelniami wyższymi, szkołami oraz poradniami Psychologiczno-pedagogicznymi. Specjalizuje się w Executive i team coachingu, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla. Wspiera działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Pracuje wg standardów International Coach Federation i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić. Od lat pracuje z rodzicami i kadrą pedagogiczną nad poprawą relacji i komunikacji w duchu porozumienia i wzajemnego szacunku. Współpracuje z dietetykami w obszarze wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych i trenerami sportowymi nad poprawą aktywności fizycznej swoich klientów indywidualnych. Agnieszkę cechuje autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN . Przeprowadziła ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych), a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera. Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich.

Cena:

90 zł

Ilość miejsc:

30

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE