ZOSTAŃ COACHEM BIZNESU

21.05.2020, 18:00-20:00

Pragniesz zostać coachem biznesu? Rozwojać kompetencje coachingowe w nowych obszarach? Skorzystaj w wiedzy i bogatego doświadczenia Agnieszki Polarczyk-Białek - wieloletniej specjalistki w dziedzinie coachingu biznesowego i prowadzącej pracowni PROJEKT COACH. 
W trakcie warsztatu poruszymy najważniejsze zasady i kompetencje w pracy coacha biznesu. Ze spotkania wyniesiesz wiedzę i umiejętności - dowiesz się m.in.:
  • Jakie są niuanse i różnice w pracy coacha biznesu a obszaru life
  • Co powinna zawierać umowa trójstronna
  • Jak przygotować się do rozmów negocjacyjnych z klientem biznesowym i czego się na nim spodziewać
  • Na co klient biznesowy / sponsor zwraca uwagę
  • Raportowanie czy feedback
  • O czym należy poinformować klienta oraz sponsora zanim podpiszesz umowę o współpracy
  • Kto powinien być zaangażowany w proces
  • Czego poczatkujący coachowie obawiają się najbardziej
  • Kodeks Etyczny coacha vs oczekiwania klienta/sponsora
  • Jakie cechy powinien posiadac coach biznesu

Sprawdź też inne warsztaty pracowni PROJEKT COACH.

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Założycielka firmy Manufaktura Osiągnięć, twórca projektu Executive Coaching Academy - Akademia Managera i Coacha oraz metodologii Lean Coaching. V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF w latach 2018-2019. Obecnie wspólpracuje z uczelniami wyższymi, szkołami oraz poradniami Psychologiczno-pedagogicznymi. Specjalizuje się w Executive i team coachingu, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla. Wspiera działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Pracuje wg standardów International Coach Federation i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić. Od lat pracuje z rodzicami i kadrą pedagogiczną nad poprawą relacji i komunikacji w duchu porozumienia i wzajemnego szacunku. Współpracuje z dietetykami w obszarze wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych i trenerami sportowymi nad poprawą aktywności fizycznej swoich klientów indywidualnych. Agnieszkę cechuje autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN . Przeprowadziła ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych), a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera. Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich.

Cena:

90 zł

Ilość miejsc:

30

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE