ZOSTAŃ MISTRZEM ASERTYWNOŚCI

28.02.2019, 18:00 - 21.00

Każdy z pewnością słyszał pojęcie “ASERTYWNOŚĆ”, jednak niewiele osób potrafi podać pełną jej definicję. Jeszcze trudniej jest zastosować wszystkie zasady w praktyce.

Asertywność jest najczęściej kojarzona z umiejętnością odmawiania. Ale to jeden z nielicznych obszarów tej dziedziny. Techniki asertywności zapewniają ochronę własnej godności oraz naszego rozmówcy.

Jeżeli masz problemy z wyrażeniem swojego zdania, odmawianiem lub przyjmowaniem krytyki, chcesz poprawić porozumiewanie się i nauczyć się bardzo ważnych zasad asertywnego zachowania, jest to warsztat dla Ciebie.

Dowiesz się na nim:

• Co jest dla Ciebie ważne.

• Jak udzielać pochwały i jak je przyjmować.

• Jak radzić sobie w sytuacjach negatywnych np. podczas udzielania krytyki lub jej przyjmowania.

• Jak wyrażać swoje zdanie, uczucia i opinie szanując zdanie innych.

Nauczysz się:

• Radzić sobie w sytuacjach agresywnych, raniących zachowań.

• Mówić „nie” w sytuacji, kiedy Twoje prawa będą zagrożone.

• Komunikować swoje poglądy, uczucia i opinie.

• Egzekwować polecenia, potrzeby i oczekiwania.

• Reagować w sytuacjach konfliktowych i zaskakujących.

Dzięki temu zbudujesz silny wizerunek siebie w oczach swoich i innych ludzi.

Zapraszam!

logo

Prowadzący: Katarzyna Patkowska

Trener biznesu i rozwoju osobistego, Akredytowany Coach ICF, Konsultant HR. Od 10 lat inspiruje i motywuje ludzi do rozwoju i poszukiwania rozwiązań. Doświadczenie zdobywała jako Rekruter, Trener i Kierownik ds. rozwoju zawodowego w firmach farmaceutycznych. Założycielka projektu „W Punkt Rozwój & Harmonia” gdzie zaprasza do odważnych przemian i życia w zgodzie ze sobą. Realizuje szkolenia z obszaru komunikacji interpersonalnej, budowania zespołu, Siły i Odporności psychicznej, rekrutacji oraz ukierunkowane na rozwój kompetencji sił sprzedaży. Prowadzi coaching dla biznesu jak również indywidualne życiowe procesy coachingowe. Jako Ambasadorka programu Sukces TO JA Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką wspiera kobiety w realizacji ich celów zawodowych oraz marzeń. Jest miłośniczką biegów narciarskich, włoskiej kuchni i dobrej muzyki.

Cena:

39 zł

Ilość miejsc:

40

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE