ZWARIOWANE EKSPOZYCJE. PROJEKTUJEMY WYSTAWĘ

31.10.2020, 12:00-14:00

Serdecznie zapraszamy najmłodszych w fascynujący świat pracy artysty i  kuratora sztuki. Anna Pawlina - autorka niezwykłych, bajkowych ilustracji, opowie o tym jak budować narrację wystawy i  co zrobić, by przestrzeń  galerii zawibrowała koloram i wywołała u widza niezwykłe przeżycia! Dzieci twórczo zainspirowane wcielą się w rolę artystów/ kuratorów i wspólnie stworzą pomysł na nową wystawę. To będzie magiczne spotkanie w kształtowaniu piękna. Połączenie śmiałych działań dzieci z niezwykłą wrażliwością estetyczną prowadzącej.

Poczuj się jak prawdziwy artysta i stwórz z nami niesamowitą wystawę!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

* Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić wszystkim zainteresowanym równy dostęp do uczestnictwa w kulturze. Nieodpłatnie zapewniamy tłumacza języka migowego, wsparcie asystenta osoby niepełnosprawnej, przygotowanie specjalnych stanowisk dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. W formularzu zgłoszeniowym wskaż, w jakim zakresie możemy Ci pomóc.

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są realizowane w ramach projektu "Open Art. Udogodnienia". Jest to projekt skierowany do dzieci i młodzieży z różnych przyczyn zagrożonej wykluczeniem, w tym z niepełnosprawnościami, niedowidzące i niedosłyszące. Program obejmuje bezpłatne zajęcia we wrocławskich ośrodkach kultury  - muzeach, galeriach i centrach edukacyjnych.  

Projekt „Open Art. Udogodnienia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Wrocław.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

5

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE