ŻYWIENIOWE WSPARCIE ZESPOŁU PRZEWLEKŁEGO ZMĘCZENIA ORAZ W STANACH DEPRESYJNYCH

15.05.2019, 18.00-19.30

Słynne zalecenie Hipokratesa: ,,Niech pożywienie będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo twoim pożywieniem’’ do dnia dzisiejszego jest hasłem motywującym świadomie odżywiających się osób.

Rolę oddziaływania diety na zdrowie potwierdza powiedzenie XIV-wiecznego terapeuty: ,,Lekarze najpierw muszą znaleźć przyczynę choroby i stwierdzić, jaki rodzaj dysharmonii ją wywołuje. Właściwa dieta jest pierwszym i głównym sposobem, w jaki można zrównoważyć tę dysharmonię. Leki należy stosować dopiero wtedy, kiedy zalecenia dietetyczne nie przynoszą rezultatów”.

Z wielkim entuzjazmem zachęcam do bliższego zapoznania się z pełnym znaczeniem słowa: ,,dieta”. Podpowiem jak odnaleźć żywieniowy ,,złoty środek’’ w celu zachowania równowagi w funkcjonowaniu organizmu. Z pasją podzielę się wiedzą dotycząca leczniczych właściwości składników pokarmowych. Wierzę, że prawidłowa dieta coraz częściej jest narzędziem wspierającym utrzymanie organizmu w dobrej kondycji. Staje się również nieodłącznym elementem konwencjonalnych terapii leczniczych.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Konsultacje indywidualne: Małgorzata Kaźmierska, nr telefonu: 696 077 178

Cena:

39 zł

Ilość miejsc:

40

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE