ŻYWIENIOWE WSPARCIE ZESPOŁU PRZEWLEKŁEGO ZMĘCZENIA ORAZ W STANACH DEPRESYJNYCH

08.05.2019, 18.00-19.30

Słynne zalecenie Hipokratesa: ,,Niech pożywienie będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo twoim pożywieniem’’ do dnia dzisiejszego jest hasłem motywującym świadomie odżywiających się osób.

Rolę oddziaływania diety na zdrowie potwierdza powiedzenie XIV-wiecznego terapeuty: ,,Lekarze najpierw muszą znaleźć przyczynę choroby i stwierdzić, jaki rodzaj dysharmonii ją wywołuje. Właściwa dieta jest pierwszym i głównym sposobem, w jaki można zrównoważyć tę dysharmonię. Leki należy stosować dopiero wtedy, kiedy zalecenia dietetyczne nie przynoszą rezultatów”.

Z wielkim entuzjazmem zachęcam do bliższego zapoznania się z pełnym znaczeniem słowa: ,,dieta”. Podpowiem jak odnaleźć żywieniowy ,,złoty środek’’ w celu zachowania równowagi w funkcjonowaniu organizmu. Z pasją podzielę się wiedzą dotycząca leczniczych właściwości składników pokarmowych. Wierzę, że prawidłowa dieta coraz częściej jest narzędziem wspierającym utrzymanie organizmu w dobrej kondycji. Staje się również nieodłącznym elementem konwencjonalnych terapii leczniczych.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Konsultacje indywidualne: Małgorzata Kaźmierska, nr telefonu: 696 077 178

Prowadzący: dr inż. Małgorzata Kaźmierska

Odkąd pamięcią sięgam do zakamarków mego umysłu sposób żywienia zajmował w moim życiu niesłychanie ważne miejsce. Dziecięca pasja ukształtowała tory mojego rozwoju intelektualnego (absolwentka dwóch fakultetów związanych z żywnością, doktorat na wydziale Nauk o Żywności, studia podyplomowe m.in. z Psychodietetyki). Mam 44 lata i nadal posiadam silną potrzebę zgłębiania wiedzy związanej ze sferę cielesną i duchową człowieka. Propagatorka prostego, łatwego w zastosowaniu sposobu racjonalnego odżywiania. Zwolenniczka trwałego nawyku dbania o dobrą kondycję i pozytywną energię. Żona, matka 3 synów, codziennie wykorzystująca swoją pasję oraz wiedzę teoretyczną w praktyce. Po kilku latach przemyśleń i wielu procesach mających miejsce w moim umyśle teraz pragnę moją wiedzą i pasją podzielić się z Tobą!

Cena:

39 zł

Ilość miejsc:

40

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE