Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

tel. +48 71 733 44 30

Andrzej Gajewski

Trener Myślenia Wizualnego i Zarządzania Projektami.

Myślenie Wizualne to jedno z moich hobby powstałe na bazie potrzeby przygotowania ciekawych notatek, które zapadają w pamięć .. życie w projekcie.

Sketchnotuję (sketchnoting, visual thinking’u) i tym moimi doświadczeniami, podzielę się w ramach prowadzonego warsztatu. Uwielbiam to robić a moje “dzieła” możesz zobaczyć na blogu JaMaluje.pl.

Gram, bardziej pogrywam na gitarze, słucham ogromnej ilości muzyki.

Fotografuję architekturę i prowadząc bloga, na którym dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu Project Managementu.

Na co dzień jednak jestem PMem.

Z Zarządzaniem Projektami związany jestem ponad 20 lat w różnych rolach od Project Managera przez Program Managera po Head of Project Management. Zrealizowałem ponad 50 różnej wielkości inicjatyw od IT przez finanse i bankowość, budownictwo, hotelarstwo i turystykę do produkcji i logistyki.

Lubię dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu Project Managementu jako trener, coach i mentor w ProPM Project Management.

Na co dzień, w praktyce, łączę projekty biznesowe z podejściem Agile i SAFe. Fascynują mnie turkusowe organizacje i Management 3.0.

Od 2014 jestem Assessorem w organizowanym przez IPMA Polska konkursie na najlepszy projekt roku – Polish Project Excellence Award.

User registration

You don't have permission to register

Reset Password