Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

tel. +48 71 733 44 30

Szukacie pomysłu na urodziny dla swojego dziecka?

Gwarantujemy, że z nami będzie kreatywnie! Do zaoferowania mamy kilka scenariuszy zajęć, które można dostosować do zainteresowań i pasji twojego dziecka. W dniu urodzin to dzieci – jubilat i goście – mają być najszczęśliwsi!

Przyjęcie urodzinowe trwa dwie godziny pod opieką doświadczonego animatora. Tematy przyjęć są punktem wyjścia do wspólnej i twórczej zabawy. Animator łączy tańce i pełne energii zajęcia ruchowe z warsztatami plastycznymi. Jest też czas na huczne odśpiewanie STO LAT!

W cenie wszystkich scenariuszy zapewniamy: zaproszenia, niepowtarzalny plakat dla jubilata, autorski scenariusz zajęć, opiekę animatora oraz wszelkie niezbędne materiały i rekwizyty. Pakiet podstawowy obejmuje grupę do 10 dzieci. W kwestii poczęstunku do wyboru są dwie opcje: we własnym zakresie lub zlecenie nam tego zadania.

Urodziny naszych dzieci to nie tylko ich święto. Rodzice także mogą dołączyć do zabawy. Oferujemy możliwość wynajęcia dodatkowej salki dla opiekunów na czas trwania przyjęcia.

Cennik

Pakiet podstawowy do 10 dzieci: 750 zł

Dodatkowy gość: 75 zł

Poczęstunek dla dzieci (soki, woda, ciastka) : 170 zł

Poczęstunek dla dzieci premium (soki, woda, ciastka, owoce): 200 zł

Salka dla rodziców: 120 zł

Salka + poczęstunek dla rodziców (kawa, herbata, woda, ciastka): 170 zł

Wynajem naczyń (bez cateringu): 70 zł

Piniata: 160 zł

Brokatowe tatuaże: 120 zł

Wynajęcie sali urodzinowej bez animatora: 410 zł

Rezerwacja i kontakt:

pr@krzywykomin.pl

+48 71 733 44 30

Genialne eksperymenty

Uwielbiamy eksperymenty! Każde doświadczenie to wspaniała przygoda, która kończy się błyskiem w oku! Dzieciaki wezmą sprawy we własne ręce i przygotują slimy! Najlepsza zabawa sensoryczna pod słońcem! Będziemy ugniatać, rozciągać i w dowolny sposób kształtować masę na wszystkie strony.

Malinowy prysznic – warsztaty kosmetyczne

Będziemy czarować z natury! Zanurzymy się w świat cudownie aromatycznych olejków, suszonych ziół i kwiatów. Wykorzystam bogactwo roślin, by stworzyć delikatne, orzeźwiające, kosmetyki. Mamy mnóstwo pomysłów i proste receptury. A tworzenie takich kompozycji to wielka frajda  i niesamowicie kusząca przygoda. Zapach słodkich pomarańczy i malin będzie unosił się w powietrzu!

Do wyboru dwa scenariusze:

glicerynowe mydełka + musujące kule do kąpieli

błyszczyk do ust + pachnidełko cud-marzenie

Mini las w słoiku

Przyroda to temat bliski naszemu sercu ❤ Z natury czerpiemy inspirację do zabawy! Czy wiatr, czy deszcz zawsze możesz cieszyć się widokiem leśnego krajobrazu. Na warsztatach dzieci przygotują mini zagajniki zamknięte w szklanych słoikach. Taka zielona, kwitnąca dekoracja rozkocha w sobie niejednego miłośnika leśnych wypraw.

Malowanie ceramiki

Wspólnie wyruszymy w podróż do artystycznego świata! Uczestnicy poznają techniki malowania na ceramice i nabędą praktycznych umiejętności zdobienia ceramiki farbami. Każdy będzie miał okazję zmalować swój własny, niepowtarzalny kubek. Będziemy malować intuicyjnie, tak jak nam w duszy gra. Z ręcznie pomalowanego kubka od serca wszystko smakuje lepiej. Będzie twórczo, kolorowo i wesoło!

Ale kosmos!

Ruszamy dziarsko w kosmos! Odległe planety, gwiazdy i galaktyki będą stanowiły przestrzeń do naszych działań badawczych. Zakolegujemy się z kosmitami i oddamy się artystycznej twórczości, by stworzyć nieziemskie rakiety, kosmiczne zegary czy księżycowe łapacze snów.

Mały Picasso – malowanie na wodzie

Do dzieła! Podczas warsztatów poznamy turecką sztukę malowania na wodzie – EBRU. Za pomocą patyczków i pędzelków będziemy rozprowadzać na wodzie farbę, a następnie przenosić powstały wzór na papier. Ebru to sztuka nieco magiczna, fascynująca i wyciszająca, dająca niesamowite efekty.

Zaczarowane rumaki!

Na warsztatach zamienimy kolorowe skarpety w dzikie rumaki na patyku! Dorzucimy do tego garść błyszczących cekinów, tęczowych włóczek i puszystego filcu. Tego dnia nasza wyobraźnia pogalopuje wysoko ponad chmury!

Pokój marzeń

Pod okiem prowadzącej, dzieci najpierw stworzą makietę domu jednorodzinnego z kartonu, a następnie wezmą się za jego urządzanie. Ze skrawków materiału, filcu, kartonowych pudełek, nakrętek i drewnianych patyczków wyczarujemy meble i inne elementy dekoracyjne domu. Zabawa rozwija wyobraźnię i uczy dzieci odpowiedzialności za najbliższą im przestrzeń.

Pierwsza Gwiazdka

W grudniu dostępne są również warsztaty, które pięknie budują świąteczną atmosferę, otulą ciepłą aurą i umilą czas oczekiwania na Pierwszą Gwiazdkę. Wraz z dziećmi przeniesiemy się w lśniący i baśniowy świat ręcznie robionych dekoracji.

Do wyboru:

malowanie drewnianych bombek

wyplatanie gwiazd

bałwanki ze skarpetki

eko-ozdoby na choinkę

User registration

You don't have permission to register

Reset Password